Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem tudjatok, hogy mostanabban...

Nem tudjatok, hogy mostanabban miert hibas egy csomo link vagy miert torlik le oket az online filmeken?

Figyelt kérdés
Van olyan film amit ezelott mar lattam s meg akartam volna nezni de mar vagy errort jelez a link vagy le van torolve az egesz,mikor tudom jol, hogy ezelott par honapja meg egy csomo link volt hozza csattolva.Es nem egy filmel vagy sorozattal jartam mar meg.

2017. aug. 29. 01:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem ezeket nálam is pont ugyanez van
2017. aug. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szerzői jogvédelem,vagy tárhely frissítés miatt törlik.

vagy pl most azt találták ki a hbo hekkerei,hogy a th 5. részét mindenhonnan törlik.

persze mindenhonnan nem tudják,de elég sok helyről sikerült nekik.

2017. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
es valamikor vissza fogjak tolteni az uj linkeket ugy,hogy az menjen is?
2017. szept. 4. 20:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is sok mindennel jártam már így. Majd visszateszik csak az időigényes.
2017. szept. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy aktuális e a téma, De a Doctor Who (vagy bármilyen más sorozat, de ez ép aktuális) 10 évadjának, ami épp most jött ki, a magyar fordítását azokat törlik, de amik fent vannak Pl Tom és jerry, Hupikék törpikék stb, ezek fönt vannak érintetlenül érdekes módon, legutóbb ezt írta egy illető: Valaki nagyon nem bír magával és egymás után jelentgeti a tartalmakat. A youtube csatornánk is ebbe bukott bele. 4 évig semmi gond nem volt, békében megvoltunk a kiadókkal a reklámbevételekből satöbbi. Majd hírtelen elkezdtek random részeket tiltogatni amint aktivitást láttak. Mint kiderült magyar bejelentés alapján törölték a videókat a jelentő személye ismeretlen.

Egyelőre csak annyit tudni, hogy a jogvédő irodákon kívül animét senki nem szedethet le az indáról hacsak nem tudja jogkezelését igazolni az indalabs felé.

Az elmúlt fél évben rohamosan nő az indáról eltávolított videók száma, ami egyértelmű jele annak, hogy valakinek vagy valakiknek nagyon nem tetszik ami az indán folyik és sorra jelentgetik a videókat a jogkezelőknél.

Sajnos többet mi sem tudunk.

2017. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A probléma nem egyedi. Az inda a végét járja. A következő a videa lesz sajnos.

Nem rég egy megállíthatatlan folyamat indult el ami tilt mindent.

A proart, Mahasz, Artisjus és társai szanálnak gőzerővel .

2017. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, melyik linkek rosszak? v törölt link?
2017. szept. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Amelyik nincs meg letorolve az errort add ki es nem engedi elinditani a filmet! pl.a Vampirnaplok 7 evad 3 reszet mar 4 honapja eltavolitottak az osszes linket. S azelott az egesz link error hibas volt,holott egy eve meg egy csomo link volt hozza kapcsolva es az egesz mukodott. Es meg sorolhatnam a filmeket ahonnan egy csomo linket letoroltek.
2017. okt. 5. 11:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezek illegális megosztások, bármikor eltávolíthatja a megosztó üzemeltetője ezeket a jogtulajdonos felszólítására.
2017. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!