Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fák jú tanár úr - hoz hasonló...

Fák jú tanár úr - hoz hasonló filmek vannak?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam oda a vígjátékokért, de megnéztem a Fák jú tanár úr 1,2 - őt és nagyon tetszettek :D

Maga a sztori is jó, a szereplők is tutik, de maga a film hangulata fogott meg, nem az az erőltetett film amin kínomban nevetek.

Vannak más ilyen filmek? Amiben a szereplők ennyire szerethetők és maga a film is ennyire hangulatos? Leginkább napjainkban játszódóak érdekelnek. Aki tud ilyet, írja le, köszi. :)



2017. aug. 29. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Axel Stein gyakorlatilag csak ilyen hangulatú filmekben játszik. A korai filmei nagy része ráadásul még iskolás témájú is. Azt nem tudom hogy hány filmet szinkronizáltak magyarra de érdemes átböngészni.

2017. aug. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utánanézek.

De attól még jöhet más is :)

2017. aug. 29. 11:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

van még egy ami szerintem ugyanilyen röhögős.

az is német vígjáték és ott is tanár a srác.

szóval egy full macsó tanár gyerek vagány öltözködés,menő kocsi,bomlanak a csajok érte,mindenki azt gondolja,hogy mekkora szívtipró,viszont van egy apró bökkenő egy kis titka,hogy nagyon kicsi a kukija:) és nem mer nőkkel lefeküdni.

aztán ez számos vicces és lehetetlen helyzetbe sodorja.

2 része is van,de sajna nem jut eszembe a címe,de abban is egy ilyen török vagy féltörök srác a főszereplő,mint a fák júban.

2017. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi, biztos jó lehet. :) A Fák jú - ban is a főszereplő nagyon szimpi :D ha eszedbe jut a címe majd írd meg!
2017. aug. 29. 19:22
 5/11 A kérdező kommentje:
Van magyar szinkronja annak amire gondolsz?
2017. aug. 29. 19:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

van persze,többször volt már a tvben.

szerintem 2010nél nem régebbi.

megpróbálom megkeresni.

2017. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, csak közbe a fejembe volt egy film ami annyira új, hogy még nincs magyarul,de akkor valószínűleg nem az :)
2017. aug. 29. 19:36
 8/11 A kérdező kommentje:
Megpróbálok itt gyk-n egy kérdést hátha :)
2017. aug. 29. 20:00
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

nah láttam a kérdésed.

igen az a címe a méret a lényeg:)

2017. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az az? Nah, köszi :)

Aki még tud ilyesmit írjon még :)

2017. aug. 29. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!