Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lostban hogy halt meg az...

Lostban hogy halt meg az összes szereplő?

Figyelt kérdés
A templomba Jacknek azt mondja az apja hogy mind meghaltak. De hogyan a szigeten vagy már azon kívűl? Azt értem hogy nem ugyanakkor haltak meg de nem értem hogy mitől.

2017. aug. 29. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem haltak meg, valamit félreértettél.
2017. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

kétértelmű a befejezés.

mert a legvége az,hogy néma csöndben mutatják a szigetre hullott viszonylag friss repülőgép maradványokat.

ennek az üzenet meg az,hogy mindenki meghalt és amikor ez végre mindenkinek leesett akkor találkoztak a templomban.

vagyis az egész kaland a purgatóriumban történt a haláluk után.


a másik értelmezés szerint meg aki túlélte,idővel az is meghalt egyszer különböző időben,de mivel a túlvilágon nincsen idő,ezért egyszerre voltak a templomban és együtt mentek "tovább",jelentsen ez bármit is.

viszont utóbbi értelmezés szerint meg a való életben történtek meg velük a kalandok,nem pedig a purgatóriumban.

2017. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Akik kijutottak a szigetről, azoknak a halálát nyilván nem láttuk.

A többiekét mutatták.

2017. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A templomban az alternatív idősíkban voltak, amelyben nem zuhant le a gép.
2017. aug. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az "eredeti világ" eseményei meg ugye úgy értek véget, hogy Jack kivételével mindenki kijutott a szigetről, ő a földről nézte, ahogy elhalad a gép.
2017. aug. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló 2. verziója helyes.

Egyszer volt szerencsém személyesen beszélgetni Damon Lindelofal, és megerősített ebben.


Sajnos sokan nem fogják fel ennek a sorozatnak a mondanivalóját.

2017. aug. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. aug. 30. 12:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem értettem semmit félre.

Nem mind halt meg a szigeten, akit láttunk a repülőn elszállni, az leélte az életét.

2017. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam hogy a szigeten. Azt kérdeztem a szigeten vagy azon kívűl, mert volt aki aztmondta nekem hogy már az első részben halottak voltak és a sorozat kezdetétől az egész a purgatóriumban játszódik, másvalaki meg azt hogy amikor elhagyták először a szigetet akkor haltak meg mert csak a szigeten voltak képesek élni.
2017. aug. 30. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!