Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez melyik Rejtélyes igazságok...

Ez melyik Rejtélyes igazságok rész? Esetleg ismeri valaki? FONTOS!

Figyelt kérdés
Régen a Rejtélyes igazságok c. műsorban volt egy rész aminek az egyik történetében volt valamilyen fényes vörös szempár. Elég ijesztő történet volt. Sajnos csak erre emlékszem. Több éve volt és azóta keresem.

2017. aug. 30. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Az jó sorozat volt :3. Szerintem így esélytelen, hogy megtaláld :-/. Az egész sorozatot kellene megnézni.

Ha megkérdezhetem, mi miatt kellene a rész?

2017. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=W_LUonWmWSE


Ez az, nem ? De talán pont te találtad meg, mert láttam, hogy 1 órája kommentelt valaki a youtube-on, aki régóta kereste :)

2017. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én a második vagyok, nekem a képregényes a kedvencem, mikor leugrik a hídról. de rengeteg jó része volt
2017. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Igen, én találtam meg. :D korábban már kerestem ezen a néven de csak pár hónapja lett YT-ra felrakva. :)
2017. aug. 30. 19:34
 5/5 anonim válasza:
41%
Máskor a kérdés feltétele után hagyj egy kis időt, hogy segíthessek :)
2017. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!