Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan ([nem feltétlen]...

Tudtok olyan ([nem feltétlen] romantikus) vigjáték filmet mondani ami az idén jelent meg?

Figyelt kérdés

És ami még jó is :D

(nem nyomasztó)



2017. aug. 30. 20:28
 1/1 3.14159265357989 ***** válasza:

Én idén kettő ilyet láttam a moziban :)

Az egyik a Csajok hajnalig, és sajnos nem valami jó. Alig volt benne tényleg jó poén, emellett elég gusztustalan és illetlen is volt, a magyarhangok sem olyan jók (Scarlett Johanssonnét nagyon elszúrták, nem illett hozzá egyáltalán, sokkal jobb magyarhangjai voltak más filmekben...), maga az egész is kb értelmetlen volt... szóval ezt ajánlani nem tudom, max elrettentő példának és hogy értékelni tudd, ha tényleg normális filmet látsz.

A másik az Oltári baki volt, francia film, szerintem ez viszont kifejezetten vicces lett (voltak benne komolyabb, érzelmesebb jelenetek is, de igazából azok is tök jól átjöttek és a hatást elérték, mindezt úgy, hogy a film maga egy vicces és szórakoztató dologként maradt meg bennem, tehát szerintem jól egyensúlyoztak a készítők, nem volt sok, nem vitték túlzásba, csak valami alapot, lényeget, értelmet, hátteret adott a történéseknek). Én nem vártam el tőle sokat (főleg mivel ugyanaz a barátnőm választotta, aki az előző filmet is... mondjuk az neki sem tetszett :D), de arra az időre szórakoztatott, megnevettetett, kikapcsolt, szerintem abszolút nézhető és tudom ajánlani :D

2017. aug. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!