Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy film címet keresek?!...

Egy film címet keresek?! Többi lent.

Figyelt kérdés

A film egy lányról szól aki okos azonban a családja nem valami átlagos,ha jól emlékszek az apja autó kereskedő.A lányt beiratták a helyi suliba ahol az igazgató kicsit beteges, azokat a diákokat akik bünt követnek el egy kamrába zárja, ez a lány is odakerült egyszer. Az igazgato valami viszonyba (üzleti azthiszem) kerül a lány apjával.


Ennyire emlékszem rég láttam, ha felismeritek (ha nem is teljesen ugy van a film ahogy leirtam) írjatok és előre is köszönöm.



2017. szept. 5. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem Matilda a kiskorú boszorkány jutott eszembe róla, de lehet nem az. Viszont ez volt az egyik kedvenc filmem kisgyerekként és illik rá a leírás:D
2017. szept. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ez az, köszönöm a segítséget.
2017. szept. 6. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!