Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ilyen horrorfilmeket...

Tudtok ilyen horrorfilmeket mondani?

Figyelt kérdés
Egy szellem megszáll egy lányt, aki 10 és 25 év között van és megöl sok embert.

2017. szept. 6. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
A szellem témájú horrorfilmekben többnyire nem szoktak túl sokan meghalni. Sokat láttam, de olyan nem rémlik, amilyet te keresel.
2017. szept. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És akkor olyan, hogy kevesen halnak meg?

De mindenképpen lányt szálljon meg a szellem és az ő testével kövesse el a gyilkosságokat.

2017. szept. 6. 13:52
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

The Vatican Tapes - 25 év körüli nőt száll meg, kb 3-an halnak meg

Boszorkányvadászat - 25 év körüli nőt száll meg, kb 4-en halnak meg (bár itt kissé spoiler hogy megmondom hogy démon van benne...)

A megnevezhetetlen 1-2 - egy 25-30 év körüli nőtt száll meg, hogy mennyire vannak benne halálesetek arra már nem emlékszek :/

Démoni doboz - fiatal lányt száll meg, de de itt sem emlékszek halálra...

2017. szept. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
A Démoni doboznak három része van, de meg nem mondom, hogy a másik kettőben kit száll meg.
2017. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bubi87 válasza:
Hát ha az jó ahol emberek halnak meg egy tükör miatt amiből végül is szellem száll meg úgy mond én megöl valakit ezáltal akkor az Oculus-t ajánlanám az egy lány és egy fiúról szól meg a tükörről .
2017. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a Bloody Maryt ajánlanám neked. Abban egy r
2017. szept. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat, véletlen küldtem el a válasz töredékt, mielőtt végig írtam volna.

Szóval a Bloody Mary-t ajánlanám neked. Abban egy régen élt lány száll meg (tükörből kijőve) egy a film idejében élő lányt és van benne vérengzés ölés jópár (természetesen a megszált lány álltal).


remélem tudott segíteni


az Inkvizítor

2017. szept. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha már Bloody Mary, akkor Rémségek könyve 3. ;)
2017. szept. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!