Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Revolutionnak mi lett a...

A Revolutionnak mi lett a vége? Arra a 4 részes képregényre gondolok amit lezárásként csináltak. Sajnos nem tudok angolul és magyarul nem találtam sehol.

Figyelt kérdés
2017. szept. 8. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a képregényet, de most átfutottam a pár soros összefoglalását.

Már nem emlékszem rá, hogy a sorozatban mit hogyan fordítottak magyarra.

A Patriot (Hazafiak?) és Texas háborúja néhány hónap alatt Texas győzelmével zárult. Rachelnek van egy terve, amivel legyőzhetik a nanobotokat vagy mi volt a nevük, amibe beszervezi Charliet, Milest és Monroet.

Találkoznak Tom Nevillel, aki a nanobotokkal van és azt mondja, hogy mindenkinek meg kell halnia, aki a nanobotok ellen fordul. Connor is a nanobotokkal van, elfogják Aaron és Priscillát. Volt náluk egy laptop egy nanobotok elleni vírussal, de azok felfedezik és szinte mindenkit megölnek, köztük Aaront és Priscillát. A nanobotok azt mondják Rachelnek, hogy el kellett pusztítani az áramszünet előtti világot, mert látták annak a bukását, ezért ők (a nanobotok) átvették az irányítást, hogy megmentsék az emberiséget. Rachel aktiválja a vírust, lekapcsol az összes nanobotok, a városban mindenki meghal, köztük Rachel és Connor is. Charlie, Miles és Monroe eltemetik a holtakat, Monroe elmegy és nyoma vész. 2 évvel később Miles depressziótól szenved és Rachel halála miatt, de talál egy nőt, akitől lesz egy gyereke. Ismét időugrás és Charlie meséli ezt a történetet a féltestvérének Miles sírja mellett.

2017. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen😍

Kár hogy nem csináltak belőle legalább egy 1,5 órás filmet :(

2017. szept. 8. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!