Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A régi Majmok bolygója filmek...

A régi Majmok bolygója filmek közül melyikeket érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Az első részt láttam, az tetszett, de láttam, hogy a többi 4 rész majdnem vagy több mint 2 ponttal rosszabb értékelést kapott IMDb-n, és úgy tapasztaltam, hogy általában ha ennyit esik egy film folytatásának pontszáma, akkor az érezhetően rosszabb, mint az első rész. Szóval érdemes megnézni a többi részt vagy nem?

2017. szept. 10. 18:36
 1/4 HalkHogen ***** válasza:
Nem nagyon...
2017. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
annyiból érdekes még a 2. rész,hogy abban is benne van az a jó kis barna hajú csaj aki az elsőben.
2017. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A minőség az első után jócskán megcsappant, mert a készítők nem akartak folytatásokat, hanem csak a stúdió erőltette rájuk őket. Pluszba még a büdzsét is fokozatosan egyre lejjebb vitték, és ez is megérződik a történetileg és látványilag is egyre romló filmeken. Azaz egyik oldalról már nem volt meg a lelkesedés és elhivatottság, másik oldalról meg a pénz.


Kb. mindenki egyetért abban, hogy egyik sem ér az eredeti nyomába. Ha nem azzal az elvárással ülsz nekik, hogy minőségi filmeket fogsz kapni, hanem csak furdal a kíváncsiság, hogy mit tudtak még kihozni az alapötletből és hogy kavargatták a történetet, akkor kipróbálhatod őket. Már csak amiatt is érdekesek, hogy mennyire elborultak, erőszakosak és lehangolók tudnak lenni, ahhoz képest, hogy eredetileg alacsony korhatárral adták ki őket. A második rész főleg.

2017. szept. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem tetszett mind, és összefügg az összes, ráadásul egy jó kis időparadoxon az egész sorozat, ha megnézted megérted miért...

ne IMDb, vagy más véleménye alapján dönts. persze ne is az enyém alapján. bajod nem lesz ha megnézed őket, pár óra szórakozás

2017. szept. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!