Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kedvenc Amerikai pite?

Kedvenc Amerikai pite?

Figyelt kérdés

nekem a második a kedvencem, meg úgy igazából az az a rész amit igazán szeretek mint filmet - az első kicsit olyan kiforratlan volt, a harmadik meg valamiért nem tetszett annyira, a negyedik részben meg sok rohadtul idegesítő karakter volt (Oz csaja, a szomszéd csaj aki meg akarta dugatni magát Jimmel, annak a pasija)

lehet azért a kedvencem a második mert az teljesen hétköznapi alappal dolgozik a többi rész valami nagyobb, életünk nagy esemény körül forog: szüzesség elvesztése, házasság, gyerekvállalás/nevelés, rájönni hogy már nem vagyunk fiatalok - a második rész meg csak annyi hogy néhány haver elmegy nyaralni a nyáron

a harmadik és negyedik rész között készült, Amerikai pite címmel eladott filmek közül meg a zenetáboros volt ami egész szórakoztató volt



2017. szept. 12. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindet szeretem, de főként az 1-2 és a zenetábor.
2017. szept. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a 2. rész tetszett a legjobban, valószínűleg azért, mert azt láttam először. Ettől függetlenül tetszett az 1., 3. rész is, a Találkozó pedig szerintem meglepően jó lett ahhoz képest, hogy sok sok évvel készült folytatás.

A rókabőr-részek közül a zenetáboros még vállalható lett, a többi felejtős.

2017. szept. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!