Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Batman vagy Joker? (túl rövid)

Batman vagy Joker? (túl rövid)

Figyelt kérdés
Indokold a válaszod.. Az érdekel, hogy melyik karakter "tetszik" jobban, és miért.
2010. máj. 26. 22:11
 1/6 anonim válasza:

Épp tegnap néztem a Sötét Lovagot.:)

Nekem egyértelműen Joker. A FILM alapján. Batman számomra egy modellsrác, akit egy Calvin Klein fehérnemű prospektusból választott ki a rendező. Semmi mimika és mint karakter is olyan... béna. Nem találok jobb szót.

De Joker. Az egy óriási zseni. Az a hajórobbantós óriási volt. El sem hiszem, hogy Heath L. halott. Kár, hogy csak halála után ismerjük el.

De mint MESE: G*c*re féltem Jokertől, meg sem tudtam nézni azokat a részeket, amiben benne volt....:D

2010. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Batman az egyik kedvenc "rosszarcúszeletelő" hősöm,míg Joker az egyik kedvenc pszichopata "rosszarcúszeletelő" ellenségem(bár inkább Jack Nicholson alakításában - az új Batman filmek valahogy nem jönnek be nekem).
2010. máj. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Joker. Összetett, érdekes karakter, groteszk humorral. Őrült és kissé pszichopata. Ferdén látja a világot, számomra sokkal reálisabban(legalábbis közelebb áll az én világnézetemhez) mint Batman. Szerintem Batman szörnyen naiv, unalmas, és valami megmagyarázhatatlan okból taszít:D A kedvenc szuperhősöm egyértelműen Vasember/Tony Stark(akinek emberi énje is nagyon jó karakter, nem úgy mint Bruce), a kedvenc ellenség pedig egyértelműen Joker. Ő mindenekfelett!
2010. jún. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Joker.Mert mig batman a várost védi joker addig mindenkit halálra nevetett.
2010. dec. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Joker nekem hatalmas kedvenc a Sötét Lovag óta. Heath Ledger zseniálisan kidolgozta minden részletét, sajnálom, hogy gyakorlatilag erre ment rá az élete:(. Zseniális színész.

És a karakter is az. Félelmetes logikája van, több lépéssel jár mindenki előtt és szerintem fejlettebben is gondolkozik. Átlátja a társadalom alapvető hibáit.

Bár az nem tiszta, hogy hogyan volt képes pl. teletömni egy kórházat robbanószerrel úgy, hogy senki nem vette észre, meg általában honnan szedte azt a temérdek eszközt és embert, amivel sakkban tartotta a várost...:D


Batmannel sincs egyébként bajom. Sokan mondják, hogy ezzel a színésszel sótlan, de szerintem végül is jó. Különösen az első filmben tetszik, ahogy látjuk a fejlődését, hogy mi mindenen megy keresztül. Szerintem eltalálták.

2011. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

természetesen Joker!!!!

Nagyon tetszik nekem gondolkodás módja, ahogy látja a dolgokat, és az hogy ilyen bolond. A külsője is nagyon bejön, nagyon tetszik nekem az elmosódott sminkje a ruhája a beszéde, és főleg a nevetése<3333

2011. aug. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!