Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Walking Dead c. sorozatban...

A Walking Dead c. sorozatban (film) megölték már Negan-t? Kivégezték? Vagy legalább lehet rá számítani, hogy egy jövőben kiadott részben elégtételt kapnak a nézők?!

Figyelt kérdés

Azt bevallom, hogy a sorozatot nem nézem. Talán régebben hallottam róla ezt-azt.

Viszont amikor az interneten kerestem egy amúgy teljesen másik filmből egy részletet, véletlenül megtaláltam azt a részt, amiben hihetetlen brutalitással először nyomorékká ver egy embert, majd utána szétfoccsantja (legalább megdöglött a végére).


Úgyhogy nem tagadom, nagyon jó érzéssel esett volna, ha utána megtalálom azt a rész, amiben kegyetlen, brutális elégtételt vesznek rajta.

Azt megtaláltam, h. hogy hívják, melyik részben van ez... viszont sajnos úgy tűnik, a rendezők szerethetik idegesíteni a nézőket, hogy ezt a világ sz@rháziját életben tartják... =(


Miket lehet remélni ezügyben?

Merre tart a sorozat?


2017. szept. 16. 18:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem halt még meg és valószínüleg háború lesz, Negan és csapata, a Királyság és Rick csapata között. A Királyság és Rick

valószínűleg összefog Negan ellen, itt tartunk most.

2017. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Kár! =( Nagyon kár.

Szerintem rengetegen mások is várják a kínpadra veretését.


Vannak egyébként hozzátartozói (Negan-nak), akiken keresztül hatásos, fizikai bosszút lehet gyakorolni?


Vagy ahogy jellemző, hogy az ilyen trágyából nemzett gyalogsátánoknak nincs ilyen támadható gyengepontja?

2017. szept. 16. 19:15
 3/20 anonim ***** válasza:
Negan nem támadható ilyen szempontból nincsenek kifejezetten szerettei, ez elég erőssé teszi, bár ő is elég érzékeny néhány dologra ami az egóját célozza, talán még az is benne van, hogy saját kezüleg vet véget az életének mert lerombolhatják a kis "birodalmát".
2017. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
47%

Ha néznéd a sorozatot, nem kívánnál ilyet. Mára odáig süllyedt a Walking Dead, hogy nincsen más mozgatórugója és érdekessége a sorozatnak, csak Negan. Az egyetlen igazán érdekes karakter, aki színt visz az egészbe. A zombik már csak szánalomra méltó papírhalmazok, akiknek a jelenléte csak akkor izgalmas, ha legalább ötezer jön egyszerre. A régi karakterek közül van három, amelyikre tényleg lehet építeni, a forgatókönyv meg általában kész csőd.

Teljesen random hoznak be teljesen semmilyen karaktereket, akiknek a nevét sem jegyezzük meg, mire meghalnak. Negan karaktere és Jeffrey Dean Morgan játéka jelenleg az, ami nézhetővé teszi a komplett Walking Dead-et.

2017. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szóval ez a sorozat azoknak van már forgatva, akik gyalogsátánok, vandálok, emberi szörnyek hatalomra jutását és hatalmon maradását kívánják? o.O
2017. szept. 16. 21:09
 6/20 anonim ***** válasza:
Hát mondhatni, kicsit elfordult már attól ami volt, én még így is nézem mert érdekel. Azért ennyire nem szörnyű a helyzet szerintem bár régen valamivel jobb volt.
2017. szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Úristen, ilyen ostobaságot hogy írhatsz kérdező úgy, hogy nem is nézed. Így aztán tök fölösleges bármilyen véleményt alkotnod, hogy semmivel nem vagy tisztában, csak láttál egy jelenetet kontextustól függetlenül.
2017. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
azt hittem, mára elég volt a netből, de megláttam a kérdező válaszait, hátraestem a röhögéstől, és inkább itt elég :D
2017. szept. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ahha....


Tehát teljesen rendben van, hogy egész álló ottléte alatt azzal a QRVA szögesdrótos baseball ütővel menőzik, gyilkolászik, istenkirály embernek érzi magát...


Azt a kínait meg szörnyű totális nyomorékká veri széjjel, jó hosszan hagyja, hogy szenvedjen, fölényeskedik fölötte, amikor már nem is fogja fel a mocskos dumáját (mert nincs már homloklebenye, de más lebenye se igazán), majd csak utána öli meg, de úgy, hogy sz@r (se) marad belőle.


Amúgy meg az utána olvasottak alapján nem ez volt az egyetlen rémtette. Tudtommal utána még folytatódott a kiß@szott terrorja.


Ááá, de ez így biztosan rendbe van.

A nézők úgy is erre gerjednek!! >(

2017. szept. 16. 22:08
 10/20 anonim ***** válasza:
Miért szerinted érdekesebb lenne azt nézni hogy Rick és csapata elmegy horgászni?Majd miután kifogták a legnagyobb halat elmennek haza és megeszik? Nem.Igen Negan egy szemét de üde színfolt a sorozatban.A mostani háború meg az egyik legjobb évad lesz.
2017. szept. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!