Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit beszélnek?

Mit beszélnek?

Figyelt kérdés

A trónok harca masodik èvad 10.rèszèben,mit beszèl Daenerys es Drogo? (Daenerys "làtomàsàban"?)

Nemleltem meg azt a rèszt sehol,ahol feliratozvan van,igy sajnos nem ertem :(



2017. szept. 17. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Spontán lefordítottam neked. Nem tökéletes, de érthető. Szívesen.


Drogo: Életem Holdja!

Dany: Ez fekete mágia, mint a varázslat, ami elragadott tőlem. Elvett tőlem, mielőtt még felfoghattam volna.

Talán halott vagyok, csak én még nem tudok róla. Talán veled vagyok az Éj Földjén.

Drogo: Vagy csak én utasítottam el, hogy belépjek az Éj Földjére nélküled. Talán megmondtam a Nagy Csődörnek, hogy b... magát és visszajöttem ide, hogy megvárjalak.

Dany: Ez rád vallana.

Drogo: Vagy ez csak egy álom. A te álmod, az én álmom...nem tudom. Ezek a vékony karú bölcsek kérdései.

Te vagy Életem Holdja. Ez minden, amit tudok...és minden, amit tudnom kell. Ha ez egy álom, megölöm az embert, aki megpróbál felébreszteni.

2017. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!