Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet (régi...

Keresek egy filmet (régi olasz bűnügyi). Mi lehet a címe?

Figyelt kérdés

Keresek egy feltehetően olasz filmet, amit a 2000-es években láttam még a Duna tv-n vagy az M2-őn, magyar szinkronnal. Ez egy bűnügyi film volt, 70-es, 80-as években készülhetett. A történetére nem nagyon emlékszem

mert nem láttam az egészet. A főszereplő egy idősebb férfi volt, akit csak ügyvéd úrnak szólítottak, és valami maffia szervezet után nyomozott, ami drogokkal, prostitúcióval, családok zsarolásával foglalkozott, vagy valami ilyesmi. A maffiavezér egy 15 év körüli srác volt, aki molekulának hívta magát. A végén aztán a pasas kinyírta a srácot, de aztán az ő feleségét/barátnőjét is megölték. Kissé elborult film volt, sok meztelen nővel. Kb ennyire emlékszem, valaki tudja esetleg mi lehetett a címe?



2017. szept. 19. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
most csak tippelek, de talán Serpico.
2017. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik lehet ez a film, de hogy nem a Serpico, az tuti. :D
2017. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

La piovra = A polip

84-es

2017. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajnos egyik sem az. Nem hinném, hogy tv sorozat része lett volna, meg aztán késő éjjel is adták. Az is lehetséges, hogy spanyol vagy francia film volt, de én olaszra tippelek. No mindegy, keresgélek tovább az imdb-n :)
2017. szept. 23. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!