Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire ilyesztő az AZ (It)...

Mennyire ilyesztő az AZ (It) című film?

Figyelt kérdés
Meg szeretném nézni, de nem annyira bírom a horrorfilmeket, és nem akarok kimenni a moziteremből. Aki látta, mi a véleménye? Pla Kör(Ring) c. filmnél ilyesztőbb? Azt láttam, de utána nem nagyon aludtam...

2017. szept. 21. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Néhány rövidebb horrorjelenettől eltekintve igazából semmi komoly, ráadásul sok benne a vicces dialógus. A Kör-t nem láttam, nem is akarom, de ezt szerintem nyugodtan megnézheted.
2017. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, a kör túl gagyi volt, az Az viszont 10/10, pennywise túl király volt, és lenyűgöző volt Bill Skarsgard ezért tőle én nem annyira féltem, inkább a többi horrorisztikus jelenettől.

Nézd meg, megéri és ha ijesztő is, fogsz tudni aludni mert annyira irreális hogy max gyerekek nem tudnak aludni akik még hisznek benne.

2017. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bihar Valatonon ***** válasza:
79%
Ijesztő....az a baj olyan filmhez hasonlítod amihez semmi köze...ez nem olyan horror, mint a KÖR MEG A HASONLÓK....Stephen King más módon építi fel a sztorikat, mint a vérengzős, vagy a sima ijesztgetésre kimenő történetek...
2017. szept. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Én megnéztem és az eleje nagyon tetszett, a hangulata és így tovább, de amint a film közepéhez értem, bevallom egy kicsit unatkoztam. Megvolt a hangulat és egy kis félelmet is keltett, de amúgy semmi több, mert ha jól vesszük a film eléjétől a végéig csak egyetlen egy dologról szól az egész film, ami több mint 2 óra hosszas szóval így eléggé unalmas .. nem is tudom .. nekem hiányzott belőle az izgalom, egy-két csavar, gyilkolás, a vér .. ezeket nagyon hiányoltam benne és bár az eleje jó volt, de utána már tényleg unalmas volt, hogy az egész film, csak egy dologról szólt. Szerintem akkor sokkal jobb lett volna, hogyha kb. a végére belerakhattak egy nagy csavart, egy nagy dolgot, valami meglepőt, de nem így volt, egyszóval volt egy bohóc, aki rabolta a gyerekeket és ennyi.
2017. szept. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Bihar Valatonon ***** válasza:
82%
4-es ez egy két részes film első azaz történet ismertető része volt, így nem volt milyen csavart belerakni....és továbbra sem a gyilkolás, és a vér a film sztorija....
2017. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

4-es, mi lenne, ha tájékozódnál - ha már könyvet nem olvasol -, mielőtt baromságokat írsz?!

Neked ezek szerint nem tűnt fel, hogy az AZ két részes ;)


Kérdező: nem kéne a Ringuhoz hasonlítanod, mert King teljesen máshogy építi fel a cselekményt, és a könyvei is zömmel jellemrajzok, az emberi sorsokról szólnak (vágyak, félelmek, belső harcok...), mellette némi természetfelettivel.

2017. szept. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet rajt parázni, igazából néha ijesztgetni probálnak és ennyi.
2017. szept. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
https://www.youtube.com/watch?v=CmjctRm1RuY Itt szépen megvan minden magyarázva és pont...
2017. szept. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
83%
Bevallom, en ilyesztobbre szamitottam. Viszont szerintem nagyon izgi volt es rohadt jol ki vol talalva! Nekem nagyi nsgyon tettszett, szerintem se olyan igazi horror. Igaz, meg van spekelve par durvabb jelenettel, viszont szerintem azok se olyanok, amiktol ne lehetne aludni, mivel azer annyira nem horrorisztikusak. A kor-nel sokkal jobb!! En imadtam, kedvenc filmem lett!:D Szerintem mimdenkepp nezd meg mert a sztori is nagyon jo meg a szineszek is baromi jok! Hajra!=D tettszeni fog!^^
2017. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem ilyesztő. Nekem egy kicsit gagyi volt az egész.
2018. febr. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!