Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sword art online 3. évad?

Sword art online 3. évad?

Figyelt kérdés

Még csak az 1.évadot láttam, de már a 5.rész után megfogalmazódott bennem hogy teljes szívemből, lelkemből, tüdőmből, májamból és egyébb hardvereimből imádom ezt az Animét. Néhány hejen hallottam hogy lesz 3.évad. Nyugtasatok meg hogy ez igaz!

Aki viszont nem tolerálja, utálja ezt a sorozatot megkérem hogy azt válaszként ne fejeze ki, hogy Mennyire cs¡cska vagyok hogy ilyen sz @ rokat nézek! Köszöntem



2017. szept. 21. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nincs, nem lesz. Hál istennek..


Ja és helyen.

2017. szept. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Ahelyett , hogy minden héten feltedd a szar Sao kérdésedet miért nem keresel utána neten? Bár látom magyarul is alig megy. Mit is vártam egy olyantól akinek a kedvencei (gondolom) a Tokyo Ghoul Sao meg AOT szenny XD
2017. szept. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, helyett
2017. szept. 22. 06:59
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat auto javító... És egyébként diszgráfiás (írás zavaros) vagyok. Gondolom akkor most a fogyatékos jelzővel fogysz illetni, eltaláltam?

Ez az oldalt egyébként arra találták ki hogy választ kapjunk a "szar" kérdéseinkre.

2017. szept. 22. 07:32
 5/7 La_Karmazsíno_alcemi válasza:

azért bátya meg kell mondjam elég bunkó vagy így lehordod szegény gyereket mert meg merte kérdezni nyilvánosan h lessz e fojtatása a sorozatának és amúgy is olyan szar kérdést tesz fel amilyet csak akar. egyébként mi van azzal h tetszik neki a sao, tg, aot? ezeket a szennyeket én is szeretem de mégsem írogatok oda mindenhová hogy rohadjon meg mindenki aki nézi xy-t!

ilyet csak bunkó állatok tesznek. nagyon gáz vagy.

2017. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lesz....


Dátum, év még nincs de bejelenetettek egy folytatást:

Sword Art Online: Alicization


és egy alternatív valamit:

Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online



Én már nem nézem de neked jó szórakozást majd hozzá.

2017. okt. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3. évad lesz ekkor: 2018. Október

Sword Art Online: Alicization

2018. márc. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!