Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Madara Narutoból vagy Goku a...

Madara Narutoból vagy Goku a dragon Ball Super-ből az erősebb? Egy harcban ki nyerne?

Figyelt kérdés
2017. szept. 22. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Goku természetesen sokkal erősebb, csakhogy Madara egy egyszerű gendzsucuval el tudná intézni.
2017. szept. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinnem hogy erősebb csak az anime műfaja más de ahogy írtad egy genjutsuval le gyürné meg ha arról a madarárol beszélünk miután meg szerezte hagoromo erejét akkor már lehet hogy legyőzné gokut ahogy lehetet látni madara tud regenerálodni miután gai szét zúzta meg nem beszélve a gudou damárol ami nem is tudod le bontja az anyagot vagy hasonlót csinál
2017. szept. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Egyértelműen goku. Egyértelmű fény sebessegel mozog ráadásul hihetetlenül erős. Akár fekrobbantja az egész bolygót amin harcolnak és madara tuti nem élné túl
2017. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
61%
Hogy használna Genjutsut Gokun? Hiszen Gokunak nem chakraja, hanem ki-je van és a Genjutsuval mások chakráját irányítjuk
2017. okt. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Ja, de egyébként Toriyama és Masashinegy közös interjú során elmondták, hogy Madara egy szinten van Beerusal. /szerintem kétséges lenne, mindkét anime erősen az első helyen áll nálam, de a DB-be erősebbek már/. Előzô voltam
2017. okt. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
63%
Az előző válaszhoz Toriyama elmondta, hogy goku és madara teljesen más szinten van, azt is elmondta, hogy még Nappa is elverné Madara-t nem, hogy beerus.😂 Gokuék bolygókat pusztítanak el a egy lövéssel mint mikor Vegita-Raditz-Nappa jött le a földre Gokuért, hogy megnézzék elpusztította-e már de nem így végül elrabolta Raditz gohant kicsiként. Madara susaanoja maximum a hegyeket vágta le és goku gyorsabb , erősebb is. Szerintem elmondtam ezzel mindent.
2017. okt. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

1.Nem szabad össze hasonlítani 2 animét a benne élő emberek,vagy más élőlények erejében

2.Ki tudja hogy pl a dragon ball-ban az ssj 1 nem egyenlő egy rasengannal?Vagy lehet hogy a narutóban összeesnek egy rasen shurikentől míg a dragon ball-ban meg sem éreznék!Nem tudom át-e tudtam adni a lényeget,a gyengébbek kedvéért a lényeg az hogy teljesen mások az erő viszonyok más más animékben!!!!!!!!!

2017. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz elkeztem nézni a db supert a narutot pedig követtem folyamatosan meg ertem mind2 felet de tényleg a két anime teljesen más a narutoban erősebben érződik a halandóság mig a superben pedig istenek harca már az első 12 részben meg azt hozza tennem hogy goku már 34 éves Javítsatok ki ha rosszat mondtam naruto pedig a borutoban is csak 27 és ott latszik hogy a tartós béke miat be roszdasodtak mig a dragon ball ban nincs ilyen meg ugye a ki át folyik az egész univerzumon addig a chakra csak bizonyos dolgokban voltak jelen pl a shinju outotsuki klán inkabb a narutot és bleachet lehet össze hasonlítani mondjuk ottis mar ichigo alig 1 év alatt lett kapitány szintű de végül szerintem naruto és ichigo egy szintre került meg még a one piece és a fairy tail ami majd el éri ezt a 3 anime szintet mikor folytatják az animét
2017. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!