Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi annak a lovagos sorozatnak...

Mi annak a lovagos sorozatnak a neve, mely régen az "M1"-en [MTV] ment, és átalakuló gépjárművei voltak a lovagoknak?

Figyelt kérdés

Kb 14 évvel ez előtt sugározták.

4db lovagról szólt, akik mindig egy barlangba igyekeztek, valamelyest veszély közeledett a népükre.

Amennyiben jól emléxem, autó, motor, meg nem tudom még 2 jármű volt benne. Ezek képesel voltak átalakulni talán T-rexxé, meg valami sárkányokká, pont mint a transfomers-ben. Narancssárga, kék, meg talán sárga, és zöld járműveik voltak, a lovagok, pedig akik ezekben, vagy ezeken ültek, szintén ilyen színű modern kori páncélt viseltek. Ők voltak a népük titokzatos hősei.



2017. szept. 22. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem valami Power Rangers sorozat volt?
2017. szept. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rákerestem erre, és Power rangers-ben többen vannak, mint négyen, illetve, biztosan nem ez. De köszi =)
2017. szept. 25. 07:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem a Transformers Beast-re gondolsz?

Vagy a TransformersCybertonban is vannak mindenféle dino meg minden robot,és nemlyiken űl egy másik transformer.

2017. okt. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ezek se azok sajnos =/
2017. okt. 25. 08:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A legendás lovagok (Mystic Knights of Tir Na Nog)? Már nem emlékszek, miféle járművek voltak benne, de egyébként ráillik a leírás.
2017. okt. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jackpot 100% HÁLÁS KÖSZÖNETEM ☺
2017. okt. 25. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!