Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagy film rajongókat kérdeznék...

Nagy film rajongókat kérdeznék, akik még régi "B"kategóriás filmeket is ismernek. Mi ennek a filmnek a címe? Többi a leírásban.

Figyelt kérdés
Gyerek koromban jó régen 2000-es évek elején láttam egy thrillert vagy egy akciót filmet, ahol a bűnözők vagy gyilkosok, netán pszichopaták kiirtottak egy családot a kisgyerek szeme láttára éjszaka. Valahogy ezek képsorok maradtak meg bennem. Arra emlékszek, hogy gyilkosnak vagy gyilkosoknak sörétesük volt.Film körülbelül 80-as 90-es években készülhetett és ha jó emlékszek TV2 vagy RTL adta le akkoriban. Tudja valaki melyik film lehetett ez tippeket várok?

2017. szept. 22. 17:22
 1/2 anonim válasza:
Nem biztos, de szerintem az egyik Amityville-s film adaptaciora gondolsz, mert abban is sörétes tes puskával nyirták ki az egész sz családot.
2017. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az Amityville-ben nem csak a kisgyerek szeme láttára, mert ott abszolút nem voltak túlélők, Ronald DeFeo Jr. az egész családját megölte!

Kisgyerek tanúja lesz a családja megölésének, nekem erről a Logan bosszúja jut eszembe! :/

2017. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!