Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Rekviem egy...

Mit gondoltok a Rekviem egy álomért című filmről?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert kíváncsi vagyok. Nálunk nagyon sokan az osztályból rosszul lettek, sírtak stb.
2010. máj. 27. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Nem láttam

Milyen jelenettől lettek rosszul?

2010. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kedvenc filmem, szerintem nagyon jó, csak a vége enyhén szólva szomorú.
2010. máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Eszméletlen jól mutatja be az emberi élet buktatóit, nagyon tanulságos. Nem horror vagy thriller, de miután megnéztem, pár óráig hozzám sem lehetett szólni, teljesen a hatása alatt voltam. Nem sok ismerősöm látta, de ahogy velük beszéltem, egy véleményen vagyunk: nagyon durván jó film, mindenképp érdemes megnézni, bár nem egy könnyű esti mese az biztos. :)

Vannak olyan filmek, amikre jó, ha felkészülünk lelkileg, mielőtt megnéznénk, mert jó ha tudjuk, hogy mire számíthatunk. Ez egy kábítószeres film, tele heroinnal, tablettákkal, és mindennel, ami ezzel jár...

2010. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én láttam, hatalmas film, és mindenkinek aki nem látta ajánlom, hogy nézze meg. a vége pedig igen, szomorú, de ezért sem mindennapi film, mert az egész hitelét veszthetné ha nagy hepiendel és összeborulással végződne és nem érné el a film igazi célját.
2010. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen nálunk is főleg a végén kezdtek el sírni mikor látták mindegyik szereplőt összeomlani. van egy oszt. társam. az annyira besokkolt hogy csak nézett maga elé egész nap.
2010. máj. 27. 18:02
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
annyira azért nem durva mint ahogy itt páran beállítják :D meg egész nap csak nézett maga elé miután megnézte?:D elég gyenge idegrendszere lehet..:D
2010. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nagyon bírtam benne,amikor a néger díler így szól-Nem levegőzni vettem elő!-
2010. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
kedvenc
2010. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
18:10 elfelejtettem mondani hogy a gyereknek pár hete halt meg az apja. szerintem biztos ezért
2010. máj. 28. 01:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Fantasztikus film,az egyik kedvencem!

14/F

2011. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!