Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Magyar szinkronos, jó dokument...

Magyar szinkronos, jó dokumentumfilmeket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Megjött a kedvem a jóféle dokumentumfilmekhez, és igazából minden téma érdekel, csak az a lényeg, hogy legyen profi, és hiteles.

ÖSSZEESKÜVÉS ELMÉLETES FILMEK SEMMIKÉPP NEM KELLENEK!


Ami plusz pozitívum, ha ilyen témákból kapnék filmeket:


- Első-Második világháború

- Hidegháború, tengeralattjárók

- Fegyverek, minden, ami katonaság, és hadsereg

- Holdra szállás, űrutazás

- Futball, forma 1, olimpia

- Ókori civilizációk

- Álmok

- A számítástechnika hőskora, IBM, Dos, kezdetleges PC-k, stb


Tudom, rákeresek youtube-on, van fent csomó film ezekből a témákból is akár, de párat megnéztem már, és eléggé kétséges minőségűekbe is belefutottam, ezért kérek most már inkább tanácsot, hogy melyiket érdemes megnézni azok közül.


Még valami, leginkább friss dokumentumfilmeket keresek, mert mondjuk megnézek egy 1998-as dokumentumfilmet a forma 1-ről, és csak röhögök az egészen, hogy azóta mennyi de mennyi minden máshogy van már. Vagy a régebbi filmekben még benne lehetnek olyan tévhitek is, amiket utólagos kutatások után már megcáfoltak.



2017. szept. 25. 01:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Oliver Stone - Amerika elhallgatott történelme
2017. szept. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!