Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 8. évad Damon és Elena?

8. évad Damon és Elena?

Figyelt kérdés

Sziasztok, amikor futott a sorozat a 6. évad elején abbahagytam, így most újra elkezdtem nézni az egészet és már az 5. évad végén járok.


Viszont tudok dolgokat előre, csak enm tisztán.

Tehát Elena meghal. Damon ember lesz, de utána Elena visszajön, házasság, együtt öregszenek meg , Elena orvos stb? Hallottam egy olyan verziót, hogy valójában Katherine adta ki magát Elenának vagy valami ilyesmi Szóval hogy is van ez?



2017. szept. 25. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elena nem hal meg csak kómába kerül. Igen, van egy jelenet ahol Katherine eljátsza hogy ő Elena, de egyébként a többi úgy van ahogy leírtad.
2017. szept. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elena kómában van, de Bonnie visszahozza és Damon csak azután lesz ember, és igen egyutt oregszenek meg :)
2017. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez a 6. Evadba lesz? En se neztem meg de akkor megnezem
2017. szept. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
8.evad bocsi
2017. szept. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!