Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film, mese lehet ez?

Melyik film, mese lehet ez?

Figyelt kérdés

Nemrégen elkezdett gondolkoztatni egy mese amit még kisgyerek koromba nagyon sokszor láttam de sajnos mivel kb 10 éve láthattam utoljára már nincs teljesen meg a történet se illetve a legnagyobb probléma,hogy a film címe se. :(



Amire emlékszem :


2 kisgyerek elmegy valahova (talán nagyszülőkhöz?) nyaralni és a padláson találnak valamit azt (hiszem egy könyvet) ami miatt tündérek lesznek és elmennek tündérországba és vissza is tudnak változni.Nem vagyok benne biztos lehet volt élő szereplős része is és azt hiszem télen játszódott és a tündérországba volt valami jégterem vagy kristályterem... tudom,hogy nem sok de ha valaki egy picit is hasonlónak találja ezt a "leírást" egy régi gyerekmeséhez kérem írja le a címét!


Köszönöm előre is!:)



2017. szept. 25. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Arthur és a villangók?


van azt hiszem 3 része is.

2017. szept. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem,nem az.:)

Még gondoltam is,hogy odaírom a kéréshez,hogy nem Arthur és a villangók mert így ahogy leírtam tényleg hasonlít annak a történetéhez :D

Azért köszi:)

2017. szept. 25. 18:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy most már tudom, hogy melyik filmről-animációról van szó de nem tudom a címét,. a könyvnek köze van ahhoz elvileg, hogy valami határt ne tudjanak a trollfélék átlépni de valahogy egy lány még is belecsöppen az ő körükbe és valahogy meg kell menteni


és most már idegesít, hogy mi lehet a címe :)

2017. szept. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nem a Magi-nation
2017. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

megvan :)

Spiderwick krónikák

2017. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen amire a 3. válaszoló gondolt az tényleg a Spiderwick :)

Viszont én nem ezt kerestem de azóta szerencsére megtaláltam a címe Tündérek :D és rosszul emlékeztem nem volt benne élő szereplős rész.

Köszi mindenkinek :)

2017. szept. 25. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!