Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek A mártírok vagy a...

Szerintetek A mártírok vagy a Szerb film a durvább horror?

Figyelt kérdés
Láttátok már mindkét filmet? Melyik a betegebb és brutálisabb véleményed szerint és miért?

2017. szept. 27. 12:22
 1/3 HalkHogen ***** válasza:
100%
A mártírok véresebb, kegyetlenebb. A Szerb film inkább megbotránkoztató szerintem.
2017. szept. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem A mártírok unalmasabb, a Szerb filmben legalább minden jelenettel akarnak valami nagyot dobni...A mártíroknak csak a végén-

De mindkettő elég durva abból a szempontból, hogy soha nem kapom már vissza azokat a perceket, amiket ezekre a filmekre pazaroltam.

2017. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
A Martirok nevezheto horror filmnek mert az ilyen jelenetek eleg veresek meg ilyenek a Szerb film szimplan csak rohadt undorito en annal a jelenetnel amikor kihuzta a kisbabat a nobol es megeroszakolta majdnem elhanytam magam epeszu ember nem csinal ilyet es nem is tetszik neki egy ilyen film undorito viszont a Martirokat egy jo horrorfilmnek tartom
2018. márc. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!