Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Trek Discovery? Eddig...

Patriksztár kérdése:

Star Trek Discovery? Eddig neked hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Most startolt a Discovery, igaz, még két rész jelent meg, de kíváncsi vagyok eddig kinek hogy tetszik.


Személy szerint nekem nagyon bejön! Tetszik, hogy megmaradtak a jellegzetes Trekkes dolgok (a hangok, a kommunikátorok, fézerek) de mégis valami új, amit eddig nem láttunk.


Szerintem ez a sorozat iszonyatosan nagyot fog szólni, már az első részen is látszik, hogy nagyon odatették magukat!



Szerintetek milyen lett?



#Discovery #Star Trek #startrekdiscovery
2017. szept. 27. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:

nem is hallottam róla

brutál

időben ez mikor játszódik?

2017. szept. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kirk kapitányék előtt 10 évvel. :)


Azaz az NX-01 Enterprise és az NCC-1701-es Enterprise között.

2017. szept. 28. 09:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a TOS-hoz viszonyítom akkor elég High-tech annak ellenére, hogy 10 évvel előttük van :D

Ha meg a filmes idővonalhoz meg technikához akkor rendben van.

A klingonok kinézete annyira nem tetszik, inkább egy ráncos békához hasonlítanak mint egy kemény, harcos fajhoz. De ezt leszámítva érdekesnek ígérkezik az egész.

2017. szept. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a mai korban már nem lehet 'eladni' a TOS-os díszletet, akárhogy is akarják. Eltelt több, mint 50 év, sokat változtak ezalatt a dolgok.
2017. szept. 30. 13:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Az nekem is bejön, hogy a hangok meg néhány tárgy olyan mint az eredetiben. Amúgy inkább az új filmekhez passzol, mint előzmény pl a Klingonok kinézete is, függetlenül attól, hogy az másik idősík. Az mondjuk poén lenne, ha lennének cameok, például Zachary Quinto, mint Spock. Mert úgy tudom akkorra tervezik a sorozat végét, mikor elindul a TOS. Meg amúgy is,a vulkániak lassabban öregszenek elvileg, mint az emberek. Sarek már eleve benne van, szerintem valamilyen formában Spock is belekerül valamikor.


Ahogy néztem a 3.rész előzetesét, most kezd majd izgalmas lenni, hogy miként nyeri vissza a bizalmat a főszereplő hölgyemény stb.


A látvány meg nagyon szép, színvonalasra sikerült, látszik, hogy sok energiát fektettek bele.

2017. okt. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem amúgy igazából az is nagyon tetszik, hogy visszanyúlik a régi korokhoz, de vannak benne újdonságok.


Mint például: a hologramok. Ezt tudtommal Sisko kapitány korában kezdték tesztelni. A Defiantot szerelték fel az új sugárzókkal elsőre.

2017. okt. 2. 16:52
 7/8 A kérdező kommentje:
Vége az 1. évadnak. Sok ember meglepetésére pedig feltűnt Pike cpt. és az Enterprise. A trailerekből és infókból arra lehet következtetni, hogy benne lesz Spock is.
2018. ápr. 29. 23:29
 8/8 anonim válasza:
Van benne egy meleg pár is
2018. máj. 27. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!