Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Korhatáros filmre beengednek,...

Korhatáros filmre beengednek, ha nagykorúval megyek?

Figyelt kérdés
18as korhatáros filmre szeretnénk bemenni négyen, ketten 17, ketten 18. Beengednek minket (17) velük(18)?
2017. szept. 29. 15:53
 1/5 anonim válasza:
100%
Anélkül is beengednek, csupán saját felelősségre
2017. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert két éve nem engedtek be minket. De a 17 azért már közelebb van, szóval remélem, hogy igazad van! Köszönöm a választ!
2017. szept. 29. 16:06
 3/5 anonim válasza:

Első vagyok, én múlt pénteken voltam, egy hónap múlva leszek 18 és igaz, hogy meg lett jegyezve, hogy még nem vagyok annyi, de beengedtek. :D

Viszont bent, akik mellettem ültek, lehettek max 11 évesek és gond nélkül, kísérő nélkül beengedték őket:D

2017. szept. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdés volt már. Kérdés kiírásakor fel is dobja, hogy megnézhetsz a kérdéshez hasonlókat és ha találsz ilyet, ne írd ki. Mégis sikerült :)
2017. szept. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miután pár óránk volt az indulásig, nem azzal foglalkoztam, hogy ki írta már ki, hanem azzal, hogy megtudjam a választ.
2017. szept. 30. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!