Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatokat ajánlotok?

Milyen sorozatokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy az első sorozat amit végignéztem(már ami megjelent) és tetszett a a trónok harca, ami rendesen odab*aszott, igy most elég magason van a léc és nem tudom van-e sorozat, ami egyáltalán megközeliti a trónok harcát. Mit ajánlotok?
2017. szept. 30. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Pretty Little liars,teen wolf,tuti gimi,szívek szállodája,buffy a vámpírok réme,
2017. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Breaking Bad

Vikings

True Detective

2017. szept. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha elmondanád, hogy mi tetszett benne és mit keresel a következő sorozatokban, mert valakinek tényleg odab*szós a Dallasz, meg a Dragonball. Mind 1. válaszolónak a tini limonádéi. Neki azok, amik tetszenek. Neked más. De amíg nem mondod el, hogy mi tetszett benne, addig tényleg csak olyan válaszokat fogsz kapni és teljesen jó válaszokat, amik azt mondják, hogy a GOT mellett nekik mi tetszett. Én sem tartom odab*szósnak az 1-esben szereplő sorozatokat, de más meg igen. Úgyhogy tegyél fel úgy egy kérdést, hogy válaszolni is lehessen rá :)



Számomra további elég nívós még sorozat

Black mirror (továbbra is S01E01 kihagyásával)

Band of Brothers

House of Cards

Homeland


Látványra és politikára egész jó a Black Sails is.

2017. szept. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez volt az első jó sorozat, ezért annyira nem tudok beszélni róla, mint sorozat. De a trónok harca ÁTLAGBAN rohadt jo film(lásd imdb:9.5). Mint mondtam magason a léc, ezért az első kommentelőt én se értem miért ajánl tini filmeket. Szóval aminek nagy az imdb-je az valószinüleg tetszeni fog :).(Azt hiszem nekikezdek a Breaking Bad-nek)
2017. szept. 30. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ha kosztümös sori és a legjobbak,akkor-

róma

spartacus vér és homok

vikingek

a halál kardja is brutál és kavarás is van benne rendesen,de az alap 3hoz azért nem ér fel.

2017. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

GOT elég politikai, erotikus, brutális, heroikus, fantázia világban játszódik, szép helyeken van fotózva. (Vikings, Black Sails ebben hasonló, Band of Brothers katonai, heroikus). A színészi teljesítmény átlagon felüli, de nem kitűnő. (Vikings, Breaking Bad, True Detective, Homeland ebben erősebb, a többi hasonló színvonalú) A forgatókönyv ügyes és részletes (BoB, Vikings ebben is nagyon jó). A jelmezek nem egyszer használt, élére vasaltak, hanem látszik, hogy be vannak járatva, hordták őket, ezért életszerűbb az élmény. (ez pl Rómában engem zavart, míg a Vikings-ben jól használják szintén). Tele van CGI-vel, főleg a fantasy miatt. (Black Sails szintén jó CGI-t használ) A történet fordulatos, de sok helyen logikusan következtethető (1. válaszolón kívül minden eddig felsorolt ilyen). Erkölcsi tanulsága nincs sok és bármelyik karakterhez kötődés felesleges, mert legközelebb az fog meghalni. (Erkölcsi tanulságban és drámában, művészi ábrázolásban Black Mirrors vezet nálam).


Ilyenekre gondoltam, hogy mi tetszik neked a GOT-ban, mert ehhez lehet másik sorozatot hasonlítani. Ha csak IMDb szám tetszik, akkor IMDb top series

[link]


Nekem Narcos lesz a következő

2017. szept. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!