Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars Új Reményben Obi-Wan?

Star Wars Új Reményben Obi-Wan?

Figyelt kérdés
Miféle hangot ad ki, mikor elijeszti a buckalakókat? Ezt máig nem értem. Meg, hogy mikor Vader lesúlyt rá, miért tűnik el a teste... Valaki?

2017. okt. 3. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A hangot illetően nincs stabil koncepcióm, de ha megpróbálsz hülyén üvölteni, lehet meg fogsz lepődni a saját képességeiden is... :D


Egyébként lehet valami hang-generátor, ami olyan hangszínt, vagy frekvenciát tartalmaz, amitől megijednek.

A valóságban van például kutyariasztó síp, te nem hallod de a kutya ész vesztve menekül.


Amikor Vader lekaszálja, Obi-Wan egyé válik az erővel azért tűnik el (ahogy Yoda is).

2017. okt. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jedi hangot ad ki, valami erővel kombinált "világ leghülyébb hangja"-t
2017. okt. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a krayt kanyon sárkánygyík hangját utánozza, ami egy bazi nagy állat a Tatooine-on.


Azért tűnt el a teste, mert sikerült elsajátítania azt a tudást, ami ahhoz szükséges, hogy "életben maradjon" halála után is. Először Qui-Gon lett képes erre, ő azonban csak részben tudta megtanulni ezt, ezért ő csak a tudatát őrizte meg, alakot nem bírt ölteni. Bár a TCW-ben megjelent Obi-Wannak szellemként egy bolygón, ahol nagyon erős volt az Erő jelenléte. Erről ne tőlem kérd a konkrétumokat, mert nem vagyok nagy TCW-fan. :)

2017. okt. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igy van. Quigon vált elöször eggyé az erõvel utánna ObiWan. Azért vált köddé
2017. dec. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!