Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Soy Luna-ban Sharon gonosz...

A Soy Luna-ban Sharon gonosz vagy jó? Mert olvastam olyat, hogy rideg de jó szándékú és nekem eddig nagyon gonosznak tűnik. A 2. évad 11. részénél járok.

Figyelt kérdés

2017. okt. 5. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Sharon eléggé gonosz szerintem. Magyarul én is ott tartok ahol a tv, de ismerem az évad többi eseményét is Youtube-ról meg ilyesmi. Vedd például azt, hogy hogy bánik Ambárral. Őt mióta kicsi volt arra nevelte hogy másokat irányítson. Vagy gondolj arra hogy azért nem akarja hogy az unokahúga éljen mert félti a vagyonát. Ezért akarja kinyírni Solt vagyis Lunát. És ott van az is ahogy a személyzettel bánik. Mondjuk igaz hogy Tino és Cato nem épp észlények de azért ők is emberek. Igaz, Luna szüleivel aránylag normális volt míg meg nem tudta hogy Luna Sol. De ott van Rey is. Szegény pasi belé van zúgva (komoly, a 70 akárhányadik részbe derül ki) Sharon pedig csicskáztatja. És persze a legsúlyosabb pont: beleszeretett a húga férjébe. Írt Bernie-nek egy levelet amiben leírta az érzéseit. Lily pedig megtalálta a levelet. Mikor magyarázatot követelt Sharontól Sharon kiakadt és visszakérte a levelet, nem éppen szépen. Lily elment az ablakhoz Sharon pedig követte. Lily megfogta a függönyt és Sharon ellökte (asszem így volt). Lily elesett (az esés és a későbbi tűz miatt halt meg) és a függöny beleesett a kandallóba. Ez okozta a tüzet a villámban. De nem csak ennyi, mikor a tűz kezdődött akkor Bernie még aludt és Sharon nem költötte fel. Szóval Sharon elég gonosz. Ha a cselekmény más lesz, mint ahogy írtam, akkor bocsi, az azért van, mert nem teljesen értettem a spanyolt.
2017. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem gonosz szerintem...Rafkós, begyepesedett, de nem gonosz. Ő egy tipikus elcseszett múltú, nagyvagyonú ember. Szerintem.
2017. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia nem kell tudni spanyolul am ha véletlen lemaradsz 1 részről semmi baj. Beírod a googleba h Soy Luna sorozatkatalógus és beadja ugyanott tart ahol a tv.Na térjünk a kérdésre sztem is elég gonosz h
2017. dec. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elöző válaszoló vagyok véletlen elküdtem na mind1 sztem elég gonosz h a saját apját elakarja paterolni a házból meghogy behazudja h Ambar Sol Benson
2017. dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!