Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani ilyen...

Tudnátok ajánlani ilyen francia filmeket? (többi lent)

Figyelt kérdés
Amiben tök átlag emberek vannak, átlagos problémákkal, sok mélyebb beszélgetés van benne, filozofálgatások. Ilyen művészfilm jellegűek, és az sem baj, ha van benne meztelenség, bár az mondjuk szinte az összes francia filmben van :D

2017. okt. 7. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb "Új hullám" (Nouvelle vague) film ilyen, keresgélj utána a neten.

[link]

De a mai filmek nagy százaléka is ilyen tertalmú.

A francia filmek nem az amerikai stílust követik.

2017. okt. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :) Úgy láttam, ezek régebbi filmek, én inkább mai korban játszódóakat keresek, de akkor utána nézek azoknak is.

Csak azért kérdezősködtem itt, hogy hátha tud valaki valamit ajánlani, ami neki nagyon tetszett, de igen, szerencsére a francia filmek nem követik az amerikai trendet. Pont ezért keresgélek ezek között, na meg persze a nyelvet is érdemes felfrissíteni :)

2017. okt. 8. 11:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha humoros filmeket szeretnél, nézd meg a "Les bronzés" négy folytatását, különösen az első kettő remek. (Les bronzés et Les bronzés font du ski)

Nagyon nagy siker volt "Le fabuleux destin d'Amélie Poulain" is. Ha jól tudom, ez utóbbit Magyarországon is adták, biztos magyar szinkronnal, de a magyar címét nem tudom.

Keress Dany Boon filmeket is, azokban igazán gyakorolhatod a nyelvet!

2017. okt. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!