Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek a legjobb magyar...

Melyek a legjobb magyar sorozatok?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel mindenféle sorozatokat néztünk s gondoltuk, hogy eljött az edeje, hogy próbáljunk ki valami magyar sorozatokat.


Szeretjük a komédiát, a thrillert, mondjuk a drámát is (viszont nem szappanoperákat).


A következő sorozatok a kedvenceink: House of Cards, Dr. House, Dexter, Suits (első két évadja).


Milyen magyar sorozatokat ajánlotok? Azt is írjátok meg, hogy miért ajánljátok azt a sorozatot.


Köszönöm előre a válaszokat!



2017. okt. 8. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Magyar sorozatokat nem nézek, mert vagy szappanopera, vagy valami tehetségkutató, vagy valami sötét családi titkok műbalhé megy a tévében. Úgy látszik itthon erre van igény. De ha megengeded, szeretem a sorozatokat amiket néztek, én még néztem a Breaking Bad-et, Odaátot, American Horror Story-t, Trónok harcát. Gondolom ti is ismeritek ezeket, de ha még nem láttátok volna akkor ajánlom figyelmetekbe
2017. okt. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Aranyélet

Társas játék

Terápia

Azért ajánlom ezeket, mert nekem tetszenek.

2017. okt. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én se nagyon ismerem a magyar sorozatokat, kivéve a Terápiát és tudom is ajánlani
2017. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
A Terápiáról csak hallottam, és nekem is ajánlották, csak még nem néztem meg. A House of Cards, Dexter nekem is nagy kedvenceim.
2017. okt. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az Aranyélet nem rossz, bár sok benne a sztereotípia, meg azért van benne egy csomó dolog, ami nincs átgondolva (pl hogy mekkora bűnszövetkezet is kellene egy 300 milliós villához...), engem ez azért idegesített. Meg egy kicsit azért sötét képet fest a világról. De a kivitelezés és a sztori magyar viszonylatban átlagon felüli.

A Terápia szerintem kimagasló, kár hogy egy külföldi sorozat átültetése magyarra. Színtiszta dráma, nulla akcióval (ami persze nem feltétlen rossz, nekem ez a kedvenc magyar sorozatom).

A Társas játékot, Hacktiont nem néztem; a Válótársak, Egynyári kaland és a Mi kis falunk iszonyú közhelyesek, de egy próbát talán megérnek.

2017. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5%
Felejts el mindent, amit feljebb írtak, a Szomszédok kenterbe veri nem csak az egész hazai, de a nemzetközi mezőnyt is.
2017. okt. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zsirafcica ***** válasza:

-Egyszer volt hol nem volt (romantikus, fantasy, fő mottójának is tarthatjuk ezt a mondatot: mindennek ára van. Ezenkívül a régi jó meséket dolgozza fel újszerűen, pl.:hófehérke, mulan, jégvarázs, hamupipőke stb.)


-Táncakadémia (ha szeretitek a táncot, főként a balettet és a hipphoppot, akkor mindenképo ezt ajánlanám, tizenévesek hétköznapjait dolgozza fel egy nem mindennapi iskolában, de tinkhez méltö problémákat mutat be.


-Lucifer (nyomozós sorozat, egy ördögről szól, aki a földre jött vakációzni)


-Zöld íjász (egy gazdag playboy hajótörést szenved és egy lakatlan szigeten kell túlélnie öt évig, miután rátalálnak és hazaviszik újra bele kell szoknia régi életébe. Egy apjánál talált noteszből elkezdi legyilkolni azokat az embereket akik ártottak a városnak.)


-Flash (Egy egyszerű emberbe belecsapott a villám, de mégsem halt bele hanem több hónapi kóma után felébred és szuperképessége lesz az, hogy olyan gyorsan tud futni mint a villám)


-Supergirl (Superman unokatestvére. Ő egy űrlény akinek szuperképességei vannak, amiket elrejtett a világ elől, ám egy baleset miatt muszáj volt felfednie...)


-A holnap legendái (A zöld íjászból és a Flashől összeeszkábált hősök és antihősök csapata akiknek megkell védenie világunkat attól hogy egy gonosz, Vandal Savage uralja, aki egy halhatatlan diktátor)

2017. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!