Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 2017 Bakugan kérdések a régi...

2017 Bakugan kérdések a régi (és új) rajongóktól akik esetleg tudják a választ?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sorozat és minden animében kb átlagos dolog, de enné akkor is böki a csőrömet.


1) A 4. évad, Mechtanium kitörés végére hány évesek a szereplők? Csak mert az elején tudtommal 13-14 évesek voltak.


2/a) Ez igazából nincs benne a sorozatban, szóval egyéni ki mit gondol erről.: Bakuganozásból megélhetnek a szereplők?

Csak mert oké, tegyük fel nem tudom, hogy elvégezték a középiskolát, de utána hogyan tovább? Marucho gazdag szóval azon nincs mit beszélni, viszont Dan csak a harchoz ért és ha úgy nézzük még mindig az anyjánál él.


2/b) Dan anyja ahhoz képest, hogy az első évadban nem tűnt rossznak, simán engedi egyetlen fiát egy másik világba akár több hétre is? Komolyan? Bocsi, ezen inkább csak fennakadtam.


3) Dan és Runo összejöttek? Emlékeim szerint a nem tudom hányadik évad valamelyik részében talán randiztak vagy ilyesmi.


4) A vége: De MIÉÉÉÉÉRT?!

Nekem egy kicsit nagyon sokkoló volt a vége. Ennél

jobban el b asz ni már nem hiszem, hogy lehetett

volna. SPOILER: Dan elmegy egy kicsi vitorlás

hajóval vagy mit tudom én mivel miközben neki a

srácok a neki szervezett bulin vannak és őt várják,

ő meg szó nélkül lelép anélkül, hogy barátok, anyuci

tudnának róla, ja és kaja és egyéb szükség cuccok

nélkül.



2017. okt. 13. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Öreg ne akadj már fennt a részleteken, a pokemonban 10 évesek voltak és a szüleik megengedték nekik, hogy a világot bejárják, miközben később ők is tudtak a világméretű bűnszervezetről a rakétacsapatról, mégsem marasztalták őket otthon. Ha már kötekedni akarsz ebbe kössél bele.
2017. okt. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2020. aug. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!