Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez a jelenet melyik Marvel...

Ez a jelenet melyik Marvel film végén látható? Thanos-ról van szó.

Figyelt kérdés

Én nem emlékszem. Annyira emlékszem, hogy felvesz egy kövek nélküli kesztyűt, de nem tudom melyik filmben játszották ezt be.

[link]


2017. okt. 15. 02:02
 1/8 Bihar Valatonon ***** válasza:
50%
Ez konkrétan szerintem egy film végén sem volt.
2017. okt. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor miben van? mert ez nem rajzfilm vagy képregény. Elvileg a végtelen hábórú előzeteshez van de nem tudom....
2017. okt. 15. 13:49
 3/8 Bihar Valatonon ***** válasza:
Rákerestem, de egyértelműt nemt aláltam valahol meg azt írják, hogy ez a filmvégi jelenet szerkesztett képe....
2017. okt. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egy stáblista utáni jelenetben volt benne. Nem mernék rá megesküdni, de szerintem az Ultron kora végén lehetett látni.
2017. okt. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ultron kora végén van.
2017. okt. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bihar Valatonon ***** válasza:
Ultron kora végén nem ez van... https://www.youtube.com/watch?v=cSJRROsxxyM
2017. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bihar Valatonon ***** válasza:
A képen látható formában egyikben sem szerepelt...
2017. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kis Robin ***** válasza:
ez egy pár éve tartott Marvel előadáson levetített Bosszúállók végtelen háború ,,kedvcsináló" (ez annyit takar az eddig készült filmekből összevágtak jeleneteket amik kapcsolódnak a végtelen háborúhoz (Galaxis őrzői, Bosszúállók 1-2, Thor stb...)) na és ennek a végén volt egy ilyen rész ahol Thanos a végtelen kesztyűvel benne a végtelen kövekkel csücsül :D
2017. nov. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!