Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit ajánlotok egy tapasztaltab...

Mit ajánlotok egy tapasztaltabb animesnek?

Figyelt kérdés
Igazából kritérium nincs, csak annyi hogy ne egy full szerelmes anime legyen és ne ilyen sportos amúgy meg igazából a véres darktol egészen a vicces harcolos animekig mind bejon... Viszonylag sokat láttam ezért nem írnám fel hogy miket. A válaszokat előre is köszönöm.

2017. okt. 16. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig sokat segítene egy lista, mert elég rossz érzés (nekem legalábbis) amikor összegyűjtök pár animét ajánlásra (akár még szöveggel/ajánlóval együtt) majd megkapok egy olyan választ, hogy "Köszi, de mindet láttam."

(Amúgy a legegyszerűbb, ha regisztrálsz MyAnimeListre/AnimeAddictsra/egyéb animés adatbázisokra, és akkor elég a listádat megosztani - persze előtte ott is össze kell gyűjteni, mit láttál, de tényleg érdemes megcsinálni. Én se tartom fejben -meg gondolom más se- azt a 450 animét, amit eddig láttam.)

2017. okt. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt tudom elmondani, mint az első.


Plusz mit is jelent, hogy viszonylag sokat láttál? Mi volna a viszony? Sokan 200-ra azt mondják, hogy viszonylag sok, de például, ha én vagyok a viszony, akkor az előttem író 450-e is viszonylag kevés. És sokkal könnyebb ajánlani, ha az a viszonylag sok 200 környéke, mint ha mondjuk 600.

2017. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Trevor. ***** válasza:
100%
Ha tapasztaltabb animés vagy, feltételezem van AA/MAL listád. Sokat segítene, ha belinkelnéd.
2017. okt. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
kampfert
2017. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
mangát
2017. okt. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 ösnek igaza van
2017. okt. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!