Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem túlságosan...

Csak szerintem túlságosan gyerekes a Boruto anime a rendes narutohoz vagy a shippudenhez képest?

Figyelt kérdés
2017. okt. 21. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerintem is. Pedig vannak benne durva részek, de hiányzik mögüle a kidolgozott érzelemvilág, a karakterek.


Pl. Hasonlítsd össze milyen, amikor Szarada találkozik először Orocsimaruval és amikor Narutoék... Az előbbiben nem lehet átérezni a dolog súlyát, nincs bennünk semmi félelem, az utóbbiban viszont már előre felépítették, hogy parázzunk tőle.

2017. okt. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Nos az, de én nem éppen a "gyerekes" kifejezést használnám. Egyszerűen csak boldog békeidőket élnek, az eddigi gonoszokat leverték, a többi meg relatíve jó útra tért. A nagyobb falvak szövetségre léptek, így viszonylag ingerszegény környezetté vált a világ. Csak időt kell adni a sztorinak, szerintem nemsokára beindulnak a dolgok. :)
2017. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan olyan szar mint a régebbi
2017. okt. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Kishimoto (aki írta a Naruto-t és a Boruto-t ,,ellenőrzi") azt mondta , hogy a Boruto-t nem akarják olyan szomorúra írni , mint a Naruto-t. Mondjuk szerintem annyit elbír Boruto is , mint amennyit Naruto . Sokan úgy gondolják , hogy a Boruto-t a fiatalabb generációnak szánták . Szerintem amikor felnő Boruto majd sokkal érdekesebb lesz az egész . Én személy szerint örülök a Boruto-nak , akármennyire eröltett bizonyos helyzetekben . Hiányoltam volna ezt az univerzumot a Naruto Shippuuden után . A
2017. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hmm.. Sokszor gondolkodtam már én is ezen. Szerintem nem azzal van a probléma, hogy gyerekes vagy sem. Igazából a mondanivaló hiányával lehet itt a gond. Ha belegondoltok, a Naruto első részében már volt cselekvény és volt mondanivalója. El lehetett rajta gondolkodni és nem volt sík egyszerű az egész. Itt a Borutoban eddig egy fordulat volt tudtommal, azzal a Sumire lánnyal. Viszont volt egy karakter, Uchiha Shin. Nos, szerintem őt nagyon gyengén hozták fel. Ha belegondoltok anno, milyen komoly karakter volt Gaara, Orochimaru vagy akár az egész Akatsuki. Félelmetesek voltak, hátborzogatóak és illettek a szerepükhöz. Shin vicc volt az elejétől kezdve, bár mint mondtam volt benne lehetőség. Nem volt meg a tekintélye. Talán ez a legnagyobb gond az animével, hogy nem lehet komolyan venni. Remélem beindul végre és hozza a Naruto színvonalát, mert jelenleg emberek ezreinek a gyerekkorát erőszakolják meg. Ja, elfelejtettem; A köd hét kardforgatója. Na, ők a legjobb példa erre. Anno Zabuza milyen tekintélyes volt... Most Zabuza kardját egy random hülye gyerek forgatja. A Naruto idejében legendásak voltak, most meg pár Nagyszájú játszik velük.. Komolyan. Bocs hogy ilyen sokat írtam, de amennyit tudnék írni, ahoz képest még így is keveset. Remélem a sok hülyeség mellett éreted, hogy mire akartam kilyukadni. xD By: Zewhoq
2017. okt. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem közel 28-29 részből nem lehet megállapítani , hogy milyen . Lesznek érdekes részek . Azért nincs a negatív karaktereknek tekintélye , mert Narutohoz képest mindegyik egy rossz vicc . Például Orochimaru régebb a ( 3. ) Hokaget is legyőzte , most Orochimaru Narutohoz vagy Sasukehoz képest nem sok .. Szerintem azért megéri nézni , csak annyi a baj , hogy heti 1 résszel még hónapokig nem lesz semmi nagy dobás .
2017. okt. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
[link] :,D
2017. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!