Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lehet ez a film?...

Melyik lehet ez a film? '90-es években játszódik, romantikus film. Egy tv-műsor keretében, idegenek házasodnak össze, és ha egy évig kitartanak egymás mellet akkor övék a főnyeremény. Bővebben a leírásban.

Figyelt kérdés
Egy párt kisérünk végig a filmben, megkedvelik egymást, viszont végig vívódnak, hogy őszinte-e a szerelem vagy csak a pénz miatt kedves velük a másik. A végén egy tv show keretében mérik fel, hogy mennyire ismerik egymást, és szándékosan elrontják lemondva a pénzről a szerelemért. Ennyire emlékszem. Régebb láttam a TV-ben, eszembe jutott és megnézném újból.
2017. okt. 21. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Married in a Year (2011)

[link]

(???)

2017. okt. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajnos nem, de köszönöm a választ :)
2017. okt. 21. 22:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Tipp:


[link]

2017. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem, sajnos. Sokkal régebbi a film, csak már nincs ötletem, hogy hogy tudnám megtaláni.
2017. okt. 29. 09:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Mondj igent! (Di que sí, 2004.).


[link]


Forrás:

[link]

2017. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

sajnos nem ez, valószínűleg már nem találom meg.

Amire még emlékszem, hogy a nő állandóan vegyes ízesítésű édességet evett filmnézés közben, de egy ízesítést kifelyezetten utált, amit mindenki tudott- A végső próbán a műsorban pont ezt kérdezték meg a férfitől, és szándékosan mást mondott.

2017. nov. 5. 16:26
 7/9 A kérdező kommentje:

Közben rátaláltam a filmre, viszont nem emlékeztem pontosan a részletekre, mivel 2001-es a film, illetve fél évig kellett együtt maradniuk. Köszöm mindenkinek a segítséget.


[link]


A filmet viszont nem találom sehol, ahol megnézhetném, vagy letölthetném, esetleg ebben kaphatnék segítséget?

2017. nov. 5. 23:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Magyar szinkronnal szeretnéd megnézni?
2017. nov. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha lehetne, de az angol is megfelelő :)
2017. nov. 6. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!