Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek lesz Verdák 4?

Szerintetek lesz Verdák 4?

Figyelt kérdés
Mert egy kicsit úgy gondolom mint ha a 3-al le lenni zárva a történet, de van azért hiányérzetem
2017. okt. 23. 16:23
 1/6 anonim válasza:
61%
nagyon remélem hogy lesz. nekem az eddigiek nagyon tetszettek. ellentétben Veled, nekem abszolút nem egyértelmű a befejezés. szerintem kell hogy legyen következő film. de remélem arra nem kell megint 6 évet várni.
2017. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
72%

Lesz. Még nem hivatalos, de elméletileg 2020. június 25-én jelenig meg.


További infó: [link]

2018. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
80%
Én is nagyon remélem, hogy lesz negyedik rész, és minél hamarabb. Én is imádtam mindegyik részt, csak hát igen nagyon sok év telt el az első és második rész között, és a második - harmadik rész között, én nem is mertem remélni, hogy lesz még harmadik rész. Nekem is nagyon sok hiányérzetem van, és csomó kérdésem lenne azzal kapcsolatban, amik történtek a harmadik rész végén, hogy mi is lesz Cruz Ramirez versenyzési pálya futásával, és karrierjével, Willám milyen lesz edzőként, és most hogy a Rozsdamaris meg a Dinoco cég összemosódott mi lesz velük? Ja, igen a Thomasville -i pálya felújítása amiről mutattak egy képet, lesz -e még annak a pályának valami szerepe a közeljövőben? Ilyen és ehhez hasonló kérdéseim vannak! Nektek? :)
2019. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lesz júniusban.
2020. jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Unnamed Glitch válasza:
Remélem olyan lesz vagy jobb mint az eddigiek és nem olyan disney szar amit mostanában csinálnak
2020. márc. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 LevaLevikee válasza:
Remélem lesz, mert amiket itt fent leírtak, mind szépek és jók és tényleg sok mindenre kíváncsi vagyok én is, mint, hogy mi lesz Sally-vel meg McQueen között a szerelem.
2021. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!