Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért hagyja ott sok magyar...

Miért hagyja ott sok magyar színész a népszerű sorozatokat és játszik inkább színházban? Miért jobb?

Figyelt kérdés
2017. okt. 24. 19:30
 1/10 anonim válasza:
68%
Magyarországon nincsenek népszerű sorozatok, és a gagyi sorozatainkat sem maguktól hagyták ott, hanem kiírták őket többnyire.
2017. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Barátok Közt, Jóban Rosszban pl, elég sokan nézik őket, ha nem is rendszeresen, de azért a legtöbb színészt felismerik arcról. Míg színházba kevesebben járnak, így szűkebb körben lesznek ismertek.
2017. okt. 24. 19:36
 3/10 anonim válasza:
A bariközt már nem olyan népszerű, ezt onnan láthatod, hogy eltették főműsoridőről éjeli időpontra. Dolgozó emberek nem igazán várják meg a kezdést. A másik meg mindig is a konkurencia akart lenni, nem nagy sikerel.
2017. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
A Barátok közt még Konta Barbi, Juga Verus idején volt fénykorában. Ma már az alaptagok közül jó ha van három ember. Panaszkodott is R Kárpáti Péter amikor kiírták, mert megszünt ez a bevétele, nem tudta fizetni a hitelét a házra, és elúszott a háza. Albérletbe kellett menniük.
2017. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Egy színésznek nem nagy büszkeség, és nem nagy kihívás egy ilyen egyszerű szappanoperában szerepelni. Viszont biztos jövedelem, és közismertek lesznek. Bár a fizetés itt is úgy lehet, hogy néhány fő karakter jól keres, a többi meg csak kap valamit, aztán kész.
2017. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem a Jóban Rosszban-t már nem adják, ez annak a jele, hogy nem igazán nézte senki.
2017. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De adják, csak átkerült a kisebb csatornára (super tv2).
2017. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi, nem élek most Magyarországon, így nem tudom pontosan, hogy most éppen mit hol mikor adnak.

Csak Kiss Ramónáról olvastam több cikket mostanában és onnan jutott eszembe a kérdés.

Gondoltam egyébként, hogy ilyesmi lehet benne, hogy színházban játszani nagyobb dicsőség egy színésznek. De azt nem gondoltam, hogy a legrégebbi karaktereket kiírják, nem maguktól mennek el. Ez érdekes...

2017. okt. 26. 12:18
 9/10 anonim válasza:
Kiss Ramóna lehet színházban is játszik, de főleg műsorvezető az X Faktorban, és egy reggeli műsorban. Most őt futtatják nagyon a retekklubban.
2017. okt. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mert a jóban rosszban, barátok közt szintű sorozatok gagyik és ciki bennük játszani. nem kell hozzá tehetség. egy színházi darabhoz kell
2018. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!