Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani ezekhez...

Tudnátok mondani ezekhez hasonló sorozatokat?

Figyelt kérdés
Trónok harca, vagy Spartacus, Walking Dead. A Breaking Bad et elkezdtem,de nem tetszik. Túl lassú. A vikingek sem jön be. A nyomozós sorozatokat sem szeretem,kivève a Lucifert. Jöhet szinte bármi,csak legyen benne erőszak,ès nèzhető a sztori. Trónok harcánál jobb sorozatot mèg nem találtam ahol olyan szinten ki legyenek dolgozva a karakterek.. De azt már láttam 2x is...

2017. okt. 25. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Banshee
2017. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Into the Badlands
2017. okt. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

róma

tabu

2017. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Westworld

Sons of Anarchy

The Following

Boardwalk Empire

Narcos

2017. okt. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zsirafcica ***** válasza:

Zöld íjász

A holnap legendái

Flash

2017. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

már nem azért zsiráfcica,de a kérdező írt 3 topp sorozatot,összefüggő főszállal,életszerű drámával és rengeteg brutalitással.

erre te meg írsz 3 heti eset sorit,amik gyakorlatilag vér mentesek,korhatáros naiv ifjúsági sorozatok:)

viszont erről most eszembe jutott egy ifjúsági sorozat amiben nem spórolnak a halállal meg a vérrel sőt a tömeggyilkossággal se,a the 100.

de ez persze nem közelíti meg pl a rómát.

2017. okt. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!