Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ez az erőszakos reklám...

Mi ez az erőszakos reklám nyomtatás a Youtube-on?

Figyelt kérdés

A Youtube-on már 1 hete de talán már 2 hete hogy folyamatosan ha el akarok indítani egy videót...bármit...előbb bead egy eltekerhetetlen reklámot amit kötelező végig nézni.


A legnagyobb baj hogy ezek a reklámok még csak nem is 5mp esek hanem akár még képesek egy telljes film trailert reklámként beadni ami 3perces...az már azért sok...képesek voltak egyszer egy tanácsadó beszélgetést leadni már nem tudom miről de az vagy 4-5perces volt...és mid ez eltekerhetetlen.


Mégis mi ez a YouTube-on?


Valami verseny talány?

Pénz díj?


Köszönöm mindenki válaszát.



2017. okt. 27. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Telepitsd fel az Adblock nevu bvitmenyt a bongeszodben es nem lesz tobb reklam.
2017. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Da amugy erdekes amit irsz, mert a hosszu reklamokat altalaban 5mp utan atlehet ugrani.
2017. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb oldalt alul megjelenik "hirdetés átugrása" csak húzd oda az egeret.
2017. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Mert 2 forintért a saját anyjukat is.

Oké, hogy kell a reklám, de nem tudom mit nem bír megérteni, hogy nem kell erőltetni.

Ki nem szarja le az új xy terméket, ami egyébként egy kalap szart nem ér?

2017. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen hosszúságúakat át lehet ugrani. Amúgy így lehetséges, hogy ingyenes az oldal. A youtube reklámfelületeket ad el cégeknek és bárkinek aki reklámozni akar, az ebből bejött pénz egy részét meg megtartják maguknak a másikat meg odaadják fizetségül annak, akinek a videója a reklámfelület. Nagyon leegyszerűsítve. Tehát akik videókat készítenek így keresnek pénzt. Ők döntik el, hogy a videójukra milyen jellegű és milyen mennyiségű reklámot raknak (bár megvan adva, hogy hány percenként lehet reklám hosszabb videókban) És nem most kezdődött, már jó pár éve így van. Amúgy ha ennyire idegesít és nem akarod ezzel támogatni a videó készítőjét, akkor tedd fel az adblockot.
2017. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ismerem a youtubeot.

Tudom hogy lehet pénzt keresni...és azt is hogy már jó ideje megvannak a reklámok.

Nem viccből tettem fel ezt a kérdést és nem is vagyok hülye.


Eddig át lehetett tekerni 5mp után....nem véletlen írtam 5mp-et...ám mostanában ezt a lehetőséget nem adja be.


AB block alapból be van építve a böngészőmbe.


A reklám blokkoló amúgyis a felugró reklámokra vonatkozik nem pedig a videókba épített reklámokra.

2017. okt. 27. 20:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor az lehet hogy vírus esetleg frissíteni kell az adblock-ot? nem tudom, én nem értek hozzá.
2017. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kizart, hogy nem lehet skipelni egy 2-3 perces reklamot. Nalad van a hiba.
2017. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Trevor. ***** válasza:
Nekem gépen ublock origin-al sosincs reklám youtubeon. Telefonon már más a helyzet...
2017. okt. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Telefonos youtube-ről van szó.
2017. okt. 28. 05:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!