Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek érdemes folytani...

Szerintetek érdemes folytani a Leftovers (hátrahagyottak) című sorozatot? 20 percet néztem belőle, de nagyon unalmas és értelmetlennek tűnik, össze-vissza váltogatják a szereplőket.

Figyelt kérdés
Úgy ismertem meg,hogy Lost-hoz hasonló sorozatot akrtam nézni és beajánlották,ha csak nem lesz benne egy Ben Linus hasonmás,akkor abba is hagyom.

#Lost #a hátrahagyottak #hátrhagyottak
2017. okt. 28. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabadna a sorozatokat egymáshoz hasonlítani és erre elvárást fektetni. Nyilvánvalóan nem lesz olyan mint a másik, mert teljesen másról szól más szereplőkkel más cselekménnyel más univerzumban. Ezek szerint te még túlságosan a Lost hatása alatt vagy és nem hagytad ülepedni az élményeket, hanem minden mástól is ezt várod el, ami nem fog teljesülni.


A The Leftovers lassan kibontakozó sorozat, nem fog az első résszel mindent elmondani, és te a 30 órányi anyagból 20 perc után levontad a következtetést hogy nem jó, miközben még semmi nem történt. Sőt az első rész első fele nem is a jelenben játszódik emlékeim szerint hanem a múltat mutatja be, ez pedig pont a mitológiát alapozza meg. A Lost-ban is ezen alapult minden, de amíg a strandon kóboroltak a lezuhanás után addig ebből nem láttál és tudtál te sem semmit az első rész alapján.


Még mindig általánosságban egy sorozatnak ajánlott egy legalább 2-3 részes bevezető időt hagyni és nem az első rész után kiugrani belőle, mert nem minden sorozat indul be rögtön a kezdéskor, és sokszor az első rész sem elég erős hanem utána indul csak be igazán.

2017. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát az utolsót csak vioccnek mondtam,de ott legalább egyből a cselekménnyel kezdődött és nem dobálták össze-vissza a képeket,hanem időközben mutatták be a karaktereket.
2017. okt. 28. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:

elég jó sorozat,szóval érdemes.

és igen a losthoz eléggé hasonló,csak komolyabb és drámaibb.

van egy ben linus sza-rkeverő életmegkeserítő megfelelő benne.

az a neve patti levin.

viszont nem lesz annyira domináns mint ben volt,de ott lesz mind a 3 évadban és fontos szereplő.

2017. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De miért tünnek el az emberek?Tudni akarom,nem akarok egy hölye Sci-fi filmet nézni.
2017. okt. 29. 10:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem fog kiderülni, mert nem erről szól a sorozat. Nem a miért a cselekmény, hanem hogy hogyan élik ezt meg.


Az a vicces hogy te olyan dolgokat kifogásolsz ami pont ugyanúgy volt a Lost-ban is, mikor egyes megmagyarázatlan kérdésekre a válasz több évad múlva került felfedésre, vagy azóta sem. Ehhez képest te azon rugózol hogy az első rész első harmada unalmas volt, amiben még kvázi semmi sem történt.

Nem tudom te hogy nézel sorozatot, de ha állandóan azon agyalsz hogy mi fog már történni, mikor lesz végre valami, mik a logikai buktatók, stb... ahelyett hogy átadnád magad a hangulatnak és megpróbálnád felvenni a sorozat tempóját, akkor nem túl sok értékes sorozatot láthattál, mert feladtad mielőtt beindult volna.


Emlékszem, hogy a Trónok harcának első részét négy különböző időben néztem meg mire a végére értem mert annyira unalmas volt hogy háromszor abbahagytam. Aztán mégis mi lett belőle...


Persze ha neked ez vontatott és nem pörög akkor ne nézd. Te ne tudod mit hagysz ki, aki meg látta az úgyis elkönyveli magában az élményeket, amiket itt nem lehet pár mondatban átadni. Én több mint 300 sorozatot láttam végig és még 200 másikat követek, de talán a Lost és Leftovers volt az amit újra megnéznék pont a minőség és történet miatt.

2017. okt. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor legyeszerűsítem.A Lost-ban ott volt Sawyer akin mindig lehetett nevetni,volt egy Kate,aki egy igazi ravasz kis csaj volt,de legbelül jó,Jack,aki anak ellenére,hogy egy szuperhőst is alakíthatott volna,aki mindig tudja mit kell tenni,ehelyett rengeteget hibázott,Ben meg akiről nem tudod,hogy jó vagy rossz,még ha végig nézed az összes szériát és legalább nem úgy mint a többi átlagos filmben vagy sorozatban meghal mert nagyon sok embert megölt.De a jellemzőjüket még le sem írtam,azért szeretem a Lost-ot.
2017. okt. 29. 11:12
 7/7 anonim válasza:
100%

"De miért tünnek el az emberek?Tudni akarom,nem akarok egy hölye Sci-fi filmet nézni."


szánalmas! Nézd a Barátok közt-öt, az való neked! A Leftovers a te primitív életednek egy feldolgozhatatlan mű.

2018. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!