Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? Régebbi,...

Melyik ez a film? Régebbi, táncolós.

Figyelt kérdés
Egy pár táncos cipőről szól, amit ha valaki felhúz, többet nem tud megállni benne, hacsak valaki le nem veszi róla. Van egy jelenet ahogy egy estélyen vagy bárban rengeteg ember van egy teremben, a legtöbben fekete ruhában, és táncolnak. Egyre gyorsabban és gyorsabban, és nem tudnak megállni, de lehet, hogy csak az egyikük nem tud megállni, akin a cipő van, és az egész már egy nagy, zajos forgatag, szédítő. Próbáltam mindenféle lehetséges címmel rákeresni, de hiába. Lehet, hogy a címében nem is lesz benne a cipő szó. Valaki felismeri ennyi alapján? Régi film lehet, kb 15 éve láttam, és szerintem már akkor sem volt teljesen új.
2017. okt. 29. 09:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!