Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Na most kezdtem el nézni a...

Na most kezdtem el nézni a Leftover-t, de nem tetszik, miért jó szerintetek ez a film?

Figyelt kérdés
Most a második évadot néztem,azt hiszem a második részét,nagyon unalmas volt fél óra után kikapcsoltam,mert vettek egy házat és ez volt benne a legizgalmasabb rész,tehát elég gyenge volt.

2017. okt. 29. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Össze-vissza nézed? Teljesen összefüggnek a részek és van egy íve a sorozatnak amit tart még évadokon keresztül is. Ha az első évadot nem láttad akkor fogalmad sincs hogy került ki a nő a Guilty Remnants szektából és mi lett velük, pedig ez az egyik alapja.

A második évad megint mitológiával kezd, majd a lányok eltűnésével és a pap viszonytagságaival folytatja


Szerintem ne erőltesd, ha neked ennyire szenvedés a nézése. Nem lehet elmesélni egy film hangulatát olyannak aki nem látta, aki pedig nézi az vagy átérzi vagy nem. Te láthatólag nem tudtál azonosulni vele, úgyhogy inkább ne nézd.

2017. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha jól emlékszem a 2. évad első 3-4 része,de lehet hogy még több rész,végig ugyanabban a pár napban játszódik csak mindig más szereplő szemszögéből.

és ezekből áll össze utána a cselekmény mozaikszerűen.

szerintem a 2. évad az nagyon ütős lett,a legjobb évada.

2017. okt. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!