Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan lehet az indavideón...

Mucisu kérdése:

Hogyan lehet az indavideón kikeresni konkrét sorozatot a címe alapján, kikerülve vlmelyik linkmegoszto oldalt? Mert a beépített keresőjük szart sem ér. Ha kikérek vlmit akkor nagy rakás szeméttel és csonkán hiányosan jön ki.

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2017. okt. 29. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

valóban a keresőjük egy nulla.

én úgy szoktam hogy a gugliba írom pl-

indavideo "jim szerint a világ 1.évad 10.rész"

macska körömbe a pontos keresést.


aztán ha megnéztem,akkor visszalépek a gugiba és a 10et átírom 11re.

2017. okt. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat,de ezt a variációt is már kipróbáltam.Az a probléma,hogy a drága feltöltök nem tartják fontosnak mindig ugyanazt a címet adni 1azon sorozat más más epízódjának.Pl:"Odaát 3.évad 10 rész",majd a követő az már "Supernatural 3.évad 11.rész",ezútán jön az Odaát 3x12... stb.Nagy ritka amikor sikerült némely sorozatot úgy lekapni hogy minden része úgyanattol a pedáns feltöltötöl származik.

Én már számtalan próbálkozáson vagyok túl.Úgy néz ki hogy csak maradok a linkmegosztó oldalak használatánál.Csak ara bazíroztam,hátha létezik valahol címlista "ábc" meg kategória szerint az Indavideós filmekröl,csak úgy legalább azért hogy tudjuk mit irjunk a keresőbe.

2017. nov. 1. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!