Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan film, ami nem túl...

Van olyan film, ami nem túl régi, és tini szerelmet dolgoznak fel benne?

Figyelt kérdés

2017. okt. 29. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Igen a filmek 98 százaléka.
2017. okt. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm, kedves válaszoló, rettentő sokat segítettél:) (#nemcsaknekedmegyámaszarkazmus)
2017. okt. 29. 16:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Azta, #2! Micsoda lebilincselő, szarkasztikus humor! Teljesen felesleges volt ezen törni a fejed, ugyanis

#1 válaszoló csak az igazságot írta. Szinte az összes, még alapvetően más témájú filmbe is beleszövődik a fiatalok szerelme. A kérdésedben arra vagy kíváncsi, van -e egyáltalán ilyen film... nos #1 leírta a választ. Van bőven, hiszen a tiniszerelem elég tág témakör, és rengeteg érdekes dolgot ki lehet hozni belőle. Én 14 éves lányként ennek nagyon örülök, imádom végigkövetni két ember egymásra találását, izgulni értük. Különösen úgy, ha akadnak a történetben filozofikus, bölcs, elgondolkodtató, vagy szimplán vicces gondolatok, amiből tanulhat az ember. Kicsit koravénül hangzik, de gondolkodni senkinek sem árt. Egy szép romantikus filmnél nincs is jobb... A baj ezzel csak az, hogy míg régebben a Titanic, a Séta a múltban meg a hasonló, számomra csodálatos filmek hódítottak, mostmár a LOL c. értelmet mellőző szarkupac mindenki kedvence. Ott van az Árnyvadászok, vagy micsoda is, ami elvileg fantasy, mégis néhány tini szépfiú meg jókislány nyáladzásáról szól. Már ne is haragudjon Cassandra Clare.


Ha úgy tetted volna fel a kérdést, hogy "tudunk - e JÓ, nem túl régi filmeket a tiniszerelemről?", már más lenne.


Igazság szerint én nem nagyon szoktam filmet nézni a Harry Potteren kívül, és mostanában a sorozatokat is mellőzöm. Egy könyv sokkal többet tud adni szerintem.

De a kérdésed alapján te más véleményen vagy, és hogy ne csak okoskodni jöjjek ide (bár azt is megtehetném, ugyanis nem különösebben izgat a lepontozás), ajánlanám figyelmedbe a


Minden minden - t. Filmben nekem nem kedvenc, de ízlés dolga. És friss film a javából, online filmek sorozatokon megtalálod.


Én imádom még a Ha maradnékot (komolyabb jelentése is van, nem csak love), nem tudom mennyire régi.


Én is várom a válaszokat amúgy, hátha írnak valami jót.


14/L

2017. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez minden kritériumnak megfelel és szeritnem nagyon jó film a kategóriájában :)

2017. okt. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zsirafcica ***** válasza:

Delfin kaland

Csillagainkban a hiba

Percy Jackson

Ahol a szivárvány véget ér

My sisters keeper

A neveletlen hercegnő

Az utolsó dal

10 dolog, amit utálok benned

High School Musical

Papírvárosok

Emlékezz rám

Egy nap

2017. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!