Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen fajta filmeketszerettek...

Milyen fajta filmeketszerettek? és miért? és mi a kedvencetek? Hányszor láttátok?

Figyelt kérdés
a milyen fajta alatt azt értem hogy pl vígjáték vagy sci fi vagy stb. és komolyan érdekelne hogy miért? ez alatt akár lelki okokra is gondolok vagy ilyesmi :)

2017. nov. 2. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szemely szerint a thrillereket szeretem nagyon, a horrorokat, sci-fik se rosszak, haborus filmek is jok(plane a 2.vhs) akcio filmek.. Az olyam filmeket szeretem amibe nyomoznak, vagy.. Nem is tudok pontosan megfogalmazni, de az ilyesmiket...(Ejjeli fereg, Eredet, A halozat csapdajaban,

-Letaszitva,Voros sarok, Zaklatas, Tüzfal, Amerikai psycho stb.. Rengeteg jo regebbi film van, azokat imadom)

Es nem az olyanokat, amiben a belek kifordulnak meg zombik(bar vannak jo zombis filmek is) de ami direkt arra megy hogy minel undibb legyen azt nem szeretem, nem azert mert nem birom, hiszen lattam fureszeket, de nekem nem elvezet. Az ijesztos filmeknel is van nagyon jo, de van gagyi, vagy van az a lategoria amikor semmi ujat nem tud felmutatni, vagy egyszeruen csak egy hulyeseg es semmi ertelme. A vigjatekoakt egyenesen utalom, engem nem nevettetnek meg.. Alpari humor, szar viccek tomkelege.. Van azert ami jo, en pl az AZ on nagyon sokat nevettem nagyon jo szoveget nyomtak a kisgyerekek.

Tobbi kategoria meg.. Nem imadom oket, de szinten vannak jo filmek

2017. nov. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Röviden: Kedvencem a dráma és a thriller. Azért, mert ezek foglalnak le gondolatmenetben, ezekben találom meg azt az intelligens művészetet, amit igénylek.

Szeretem továbbá a sci-fi-t, mert sokat lehet rajta gondolkodni.

Szórakoztatónak és kikapcsolónak tartom vígjátékokat, romantikus filmeket, akciófilmeket és a westernt.

Ki nem állhatom a semmitmondó, ostoba, nyálas vagy propaganda filmeket: vígjátékok többsége, romantikus filmek többsége, háborús filmek többsége.


Ha hosszabban is érdekel, akkor azt még írom, de GYK-n nem túlzottan tolerálják a több oldalas válaszokat :)

2017. nov. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a scifi és a kosztümös vagy történelmi filmek a kedvenceim.
2017. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem legjobban a krimik jönnek be.

Ezek közül is a Rex felügyelő és a Monk a flúgos nyomozó. De a fantázia filmeket is szívesen nézzek mint a Narnia krónikái és a Harry Potter. A vígjátékokból is szeretek egypárat. A kutyás filmek is nagyon bejönnek. De a Rex és a Monk a két nagy kedvenc.

2018. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocs kihagytam azt hogy miért és hányszor láttam. A Rexet már többször is végif néztem nem tudom megunni. A Monkot eddig egyszer de hamarosan elkezdem másodszora. A Narnia krónikáit már elég régen néztem kb4-5 láthattam. A Harry Pottert most nézzem előszőr a neten még egy rész van belőle hátra. A kutyás filmekből rengetekedt láttam és azt is többször. Az hogy miért szerettem....

Kutyás filmek:

Röviden:

A kedvenc állatom a kutya.

Harry Potter:

Nagyon tetszik és kalandos.

Narnia:

Szintén.

Monk:

Egyben krimi és vicces is.

Rex:

Ezt talán a legnehezebb leírni. Egy részt kutya más részt szimpik a szereplők. Nekem ez a sorozat a szívemhez szól. Mintha nekem írták volna.

2018. jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akció filmek és sci-fi. Nekem a kedvencem a Majmok Bolygója. Nem a régi hanem az új háromrészes. Már legalább háromszor megnéztem. De ha van valami ami tetszik akkor megnézem, de ebből a két fajtából nézem a legtöbbet
2019. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!