Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Felhők fölött 3 méterrel. Ez...

Felhők fölött 3 méterrel. Ez minek a rövidítése? TGDT? +vélemény?

Figyelt kérdés
Egyébként engem teljesen lenyűgözött ez az első rész...Nagyon megható, eszelősen jó színészek játszanak benne. Bár véleményem szerint Babi nem érdemelte meg Hugót. Talán ez volt számomra a legszomorúbb. Egy ilyen temperamentumos, de egyben gyengéd, legbelül teljesen tiszta férfit nem érdemel meg egy ilyen elkényeztett lány. Mi a véleményetek erről? Kíváncsi vagyok. Már lassan egy hete, hogy megnéztem a filmet, mégis még mindig a hatása alatt vagyok és hiszem, hogy ez a film valamelyest megváltoztatott, olyan elgondolkodtató az egész. Ám, mégis úgy vagyok vele, hogy nem nézném meg a második részt...Nekem ez így befejezett. Nem szeretnék ezen már többet sírni!:D Bátran fejtsétek ki a véleményeteket, tényleg nagyon kíváncsi vagyok!:)

2017. nov. 2. 11:34
 1/8 A kérdező kommentje:
"Leleményes Hugo" miatt elnézést, nem tudom hogy került oda így!:D
2017. nov. 2. 11:38
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fő kérdés, a TGDT jelentése? A film spanyol nevének mozaikszava: Tengo ganas de ti


[link]

2017. nov. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Alapvetően ez a fő kérdés, igen! Köszönöm!
2017. nov. 2. 11:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszett a film. Azèrt azt gondolom, hogy H-nak volt nèmi indulatkezelèsi problèmàja, mert egy nőnek lekeverni egyet csak azèrt, mert ki van borulva ès "hisztizik" kicsit erős volt. Nem èreztem Babi-t elkènyesztetetnek csak vègtelenül korlàtozotnak a szülők rèszèről. Viszont a szinèszek tènyleg nagyon jók voltak. Működött a 'kèmia'. Olyannyira működött, hogy Mario Casas ès Maria Valverde azóta is egy pàr a való èletben ès úgy tünik boldogok. 👍❤
2017. nov. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem Babi akasztotta ki rendesen, ez nem az a szituáció amikor neki kell álni okoskodni és okolni egymást. Szerintem már kijárt neki egy pofon... Nekem egyébként tetszett, hogy Hugo ilyen indulatos sokszor, mert Babi mindig le tudta nyugtatni, így mégjobban érződött a kémia kettejük közt... Egyébként én nagyon megörültem mikor olvastam itt, hogy együtt vannak, ám utánakutattam és már rég szakítottak sajnos...:(
2017. nov. 7. 20:26
 6/8 A kérdező kommentje:
[link] ha minden igaz, itt a link a forráshoz.
2017. nov. 7. 20:29
 7/8 anonim ***** válasza:
NE NÉZD MEG A 2RESZT KATASZTROFALIS!!!!! Amúgy nekem nagyon tetszett az 1 és szerintem Hugó abszolút megérdemelte volna Babit csak egyszerűen a kettejük világa annyira más hogy nem tudnak egyet alkotni... amúgy van belőle könyv is szóval ha nagyon tetszett a story akkor érdemes elolvasni!
2017. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem is fogom megnézni a második részt. Már a könyvtől is elment a kedvem sajnos...:(
2017. nov. 10. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!