Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz vajon Thor 4. rész film?

Lesz vajon Thor 4. rész film?

Figyelt kérdés

Eléggé a levegőben hagyták a storit...Vajo a következő Bosszúáló filmben lesz lezárva ez a story ?

Mert a végén nem azt írták ki hogy ujjabb Thor filmmben tér vissza Thor...Vagy csak szépen sorban haladnak és még nem tudni ..?

Tud erről valaki valamit ? Vagy az eredeti képregényben , márha ez megtörtént, hogy lesz ez?


Bár azza fe



2017. nov. 3. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Még nem láttam, szóval csak az első mondatot olvastam el. Attól még, hogy levegőben hagyták, nem feltétlenül lesz Thor 4, lehet, hogy egy másik Marvel filmben folytatják a sztorit, hiszen ezek a filmek mind-mind összefüggnek egymással.
2017. nov. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Bihar Valatonon ***** válasza:
Az Infinity War a folytatás...
2017. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A Végtelen Háborúban választ fogsz kapni a kérdésekre, vagy, ha addig nem bírod ki, akkor több képregény is van a témában, de azok történései nem feltétlen egyeznek az MCU-beliekkel.

Lesz-e Thor 4? Nem hinném. Ennyire előre nem lehet megmondani, másfelől sancos, hogy Thor életét veszti A Végtelen Háborúban, vagy a Bosszúállók 4-ben.

Az írásodat olvasni viszont fájdalmas volt, pláne, hogy se a Laufeyson-t, se Asgard-ot nem tudtad helyesen leírni. :D

2017. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én találtam interneten olyan cikkeket amiben Taika Waiti szívesen elvállalna még egy Thor filmet.
2018. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mintha az oldalon olvastam volna valahol, hogy valaki akar csinálni egy olyan filmet ahol megmutataják mi történt Lokival a Thor 1 és Bosszúálók között...

Valaki tud erről valamit ? Vagy a kommentről ahol ezt írták ?

2018. jan. 5. 18:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, erre sokan kíváncsiak, én is, de szinte biztos vagyok benne, hogy a Végtelen Háborúban meg lesz magyarázva, hiszen Loki Thanos-szal találkozott, aki odaadta neki a jogart, hogy szerezze meg a Tesseract-tot. Emlékszel, meg is lett fenyegetve, nem Thanos által, hogy ha lebukik, megtaláljak. Szerintem így bukkant fel Thanos hajója a Ragnarök végén.
2018. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

előző:

Még mindíg nem villágos a chituri is egy alárendeltje tannosznak neki dolgoztak ? Mert Loki velük fogott össze nem közvetlen Tanossszal..

2018. jan. 5. 19:06
 8/12 anonim ***** válasza:

* Thanos

Ez sosem biztos, de a Chituri alárendeltje Thanos-nak, és megbízta őket, hogy szerezzék meg a Tesseract-tot, és ehhez Loki tökéletes volt.

Amúgy ha figyeltél a Bosszúállók alatt Loki rettenetes állapotban volt, mintha megkínozták volna.

2018. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ÖM..Tudom,láttam, hogy megviselt volt ezért tettem fel a kérdést, hogy vajon ezt kifejtik e valaha.


Amúgy ez honnan vagy mikor derűl ki, hogy a csituri is Tanoszanak dolgozik ? Vagy ez már a képregény eredettörténet ?

2018. jan. 5. 21:44
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerencsétlent Thanos-nak hívják. XD

Ezt a képregényt pont nem olvastam, de nem is feltétlen szükséges, hisz a képregénybeli Polgárháború is eltérő volt a mostani filmtől.

"In the Marvel Cinematic Universe, the Chitauri are an alien race led by Thanos. After he was cast out of Asgard, Loki approached the Other offering a deal: he would retrieve the Tesseract from S.H.I.E.L.D. for Thanos, and in return would receive an army of Chitauri which he could use to conquer Earth."

- A Marvel Wikijéről

2018. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!