Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Breaking bad és The walking...

Breaking bad és The walking dead közötti kapcsolat?

Figyelt kérdés
Olvastam pár helyen hogy elvileg a BB a TWD előzménye és elég hihető tények voltak benne(hogy a Heisenberg által főzött meth-től alakult ki a vírus meg stb.), de konkrét példával is találkoztam. Igaz nem a The walking deadben hanem a Fear the walking dead 3.évad 10. epizódjában lehet hallani a Heisenberg dalt. Vélemények?

2017. nov. 4. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
a párhuzam a kettő között legfeljebb annyi,hogy elég jól bemutatja mindkét sorozat az átlagember átalakulását és alkalmazkodását az új helyzethez és körülményekhez.
2017. nov. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Jó nagy baromság.
2017. nov. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem annyira egy kapcsolat, csupán egy csatornán megy/ment a két sorozat és mindkettő elég híres, így van néha egy kis easter egg a rajongók kedvéért (pl a TWD-ben a kék meth stb), de ez nem jelenti azt, hogy a BB a TWD előzménye lenne. Csak poén.
2017. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16%
Mindkettő nagyon túlértékelt sorozat (szerintem).
2017. dec. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!