Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz Szex és New York 3 (film)?

Lesz Szex és New York 3 (film)?

Figyelt kérdés
Nagyon jó volt a 2. rész,de infót még nem hallottam róla,hogy lesz e még egy mozi film.
2010. máj. 30. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
úristen neked komolyan tetszett a 2? én ma néztem meg és sztem szánalmasan sz*r volt...remélem nem lesz több
2010. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudod a kérdés nem ez volt és sz*rok a véleményedre...ilyen válaszra ilyen reagálás...
2010. máj. 30. 22:02
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
nem lesz, miért lenne, nem elég volt a sorozat is
2010. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
én csak közöltem h milyen sz*r izlésed van:D
2010. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Vaze mai feminizmus küzdjünk szegény nőkért akik be vannak bugyolálva joguk van ugyan olyan cipő és ruhabolondoknak lenniük mint a nyugati nőknek és az 50 éves is öltözhet úgy mint egy húszéves.... röhej a film jaj végre az lett amit akarok unom magam... jaj nehéz az életem egy 24 órás dadus mellet ha szegény lennék főbe lőném magam. Bazi jó hallgatni ezt a szart remélem nem lesz folytatása.
2010. máj. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
AZ MELLŐZE A VÁLASZ ADÁST,AKI NEM A KÉRDÉSRE FELEL.KÖSZÖNÖM!!!!!!!!
2010. jún. 1. 20:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudok róla, hogy tervezve lenne. Ha nagy sikere lesz a második résznek, akkor ki tudja...
2010. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy mondatot találtam ezzel kapcsolatban, ami nem ad pontos választ a kérdésre (mivel még semmi nem biztos), de erősíti azt az állításomat, hogy ki tudja: "Ha azonban hinni lehet pletykáknak, akkor váltás következik a szériában, a következő filmben ugyanis a hírek szerint Charlotte veszi át a főszerepet Carrie-től."
2010. jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is láttam a 2. részt és nekem is tetszett...egyszerűen az igazi rajongók számára nem tudnak szar részt (filmet) csinálni, mert imádjuk a főszereplőket...Én amúgy úgy hallottam, hogy lesz 3. rész, bár az elég meredek lenne, hogy a 6 évadnak és a 2 mozifilmnek Carrie és Big voltak a főszereplői a 3. (talán utolsó) filmnek meg Charlotte...ez elég szürreális, remélem csak félreértés..:)
2010. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem hogy igen :)imádom..
2011. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!